MarTech Awards ve Tech Brands Türkiye'de bir ilk!

22 Şubat'ta Wyndham Grand Istanbul Levent'te gerçekleşecek olan MarTech Awards ve Tech Brands Türkiye bu yıl ilklere imza atıyor.

MarTech Awards ve Tech Brands Türkiye'yi çatısı altında birleştiren Tech Day22 Şubat’ta Wyndham Grand Istanbul Levent'te yılın en teknolojiklerini bir araya getirmeye hazırlanıyor!

MarTech Awards'te ilk
Bu yıl 750 başvuru ile rekora imza atan MarTech Awards’te; Teknoloji Ödülleri Bölümü, Kullanım Bölümü, Mecra Bölümü, Sektörel Kategoriler Bölümü ve Özel Kategoriler Bölümü olmak üzere 5 ana kategori altında toplamda 85 kategoride ödüller sahipleriyle buluşacak.

MarTech Awards'te bu yıl ilk kez, en fazla ödül kazanan ajans "Yılın MarTech Ajansı" ödülüne sahip olurken MarTech Awards'te en çok ödül kazanan marka ise "Yılın MarTech Markası" olarak seçilecek.

Türkiye'nin en teknolojik markaları, Pazarlamasyon ve NielsenIQ Türkiye işbirliğiyle belirlenecek
Tech Brands Türkiye araştırması her yıl olduğu gibi bu yıl da NielsenIQ Türkiye’nin kontrolünde, Türkiye temsili 12 ilde, 15-64 yaş, kadın-erkek, ABC1C2 SES grupları ile gerçekleştirildi.

Tech Brands Türkiye ödüllerinin sahiplerini bulmak için NielsenIQ Türkiye ile birlikte Türkiye’deki markaların teknoloji alanındaki tüketici-marka algısını ölçtüğümüz program kapsamında; Türkiye’nin en teknolojik markalarını araştırdık. Yaptığımız araştırma sonucunda toplam 30 kategoride marka, ödüllerine kavuşmuş olacak.

Bu yılki ödül programımızda, iletişim ajanslarının faaliyetlerini de göz önünde bulundurarak "Türkiye'nin en teknolojik markası" olma serüveninde, markalara destek veren ve iletişim çalışmalarını yürüten ajansları da ödüllendiriyoruz. Bu kapsamda gecede ödül kazanan markalar arasında portföyünde en fazla markayı bulunduran ajanslar; "Yılın Teknolojiye Değer Katan PR Ajansı", "Yılın Teknolojiye Değer Katan Dijital Ajansı" ve "Yılın Teknolojiye Değer Katan Medya Ajansı" olarak ödüllendirilecek.

Tech Day'e katılmak için biletinizi buradan satın alabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir