MarTech Awards'te "Yılın MarTech Markası" Vodafone Türkiye!

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı projelerini ödüllendiren MarTech Awards’te "Yılın MarTech Markası" belli oldu!

MarTech Awards ve Tech Brands Türkiye'yi çatısı altında birleştiren Tech Day, 22 Şubat’ta Wyndham Grand Istanbul Levent'te yılın en teknolojiklerini bir araya getirdi.

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarını ödüllendirmek üzere bu yıl yedinci kez düzenlenen MarTech Awards’te, ödül programına dahil olan pazarlama teknolojileri projeleri, sektörün önde gelen isimlerinden oluşan jüri tarafından değerlendirildi. Teknoloji Ödülleri Bölümü, Kullanım Bölümü, Mecra Bölümü, Sektörel Kategoriler Bölümü ve Özel Kategoriler Bölümü olmak üzere 5 ana kategori altında toplamda 85 kategoride, 79 ödül sahipleri ile buluştu.

MarTech Awards'te bu yıl ilklere de ev sahipliği yaptı. Gecede en fazla ödül kazanan ajans "Yılın MarTech Ajansı" ödülüne sahip olurken MarTech Awards'te en çok ödül kazanan marka ise "Yılın MarTech Markası" seçildi.

Yılın MarTech Markası Vodafone Türkiye!
Bu yıl MarTech Awards'te; İletişim Teknolojileri ve Tüketici Servisleri Sektöründe En İyi Teknoloji kategorisinde Vodafone Yanımda | Hidden Treasure Journey projesiyle, Açık Hava Ünitelerinde En İyi Teknoloji Kullanımı kategorisinde Vodafone & Samsung Programatik Açıkhavada Veri Kullanımı projesiyle, En İyi Omni-Channel Teknoloji Kullanımı kategorisinde Geotargeting Tailored for Sales Channel Convenience projesiyle, Ufuk Açan Teknoloji Kullanımı kategorisinde Native ve Webview Ekranlarda Release Bağımsız Pazarlama Araçlarının Yönetimi, Telekomünikasyon Sektöründe En İyi Teknoloji Kullanımı kategorisinde Native ve Webview Ekranlarda Release Bağımsız Pazarlama Araçlarının Yönetimi projesiyle, En İyi MarTech Ekosistemi Kullanımı kategorisinde Native ve Webview Ekranlarda Release Bağımsız Pazarlama Araçlarının Yönetimi projesiyle toplamda 6 kategoride ödül kazanan Vodafone Türkiye Yılın MarTech Markası oldu.

Pazarlamasyon Kurucusu ve CEO’su Necip Murat MarTech Awards'te bu yıl ilk kez belirlen "Yılın MarTech Markası" hakkında, "Pazarlama dünyasında teknoloji, sadece bir araç değil, bir dönüşüm motorudur. Bu dönüşümde öncü olanları ödüllendirmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bugün, ilk kez yılın MarTech ajansı ve yılın MarTech markası ödüllerini sunduk. Pazarlama alanında teknolojinin gücünü daha da ileriye taşıyacak olan bu başarıları kutlamak bizi gururlandırıyor."  dedi.

MarTech Awards 2024 kazananlar listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir