MarTech Awards'te ödüller sahiplerine kavuştu!

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı projelerini ödüllendiren MarTech Awards’te ödüller sahiplerine kavuştu.

MarTech Awards ve Tech Brands Türkiye'yi çatısı altında birleştiren Tech Day, 22 Şubat’ta Wyndham Grand Istanbul Levent'te yılın en teknolojiklerini bir araya getirdi.

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarını ödüllendirmek üzere bu yıl yedinci kez düzenlenen MarTech Awards’te, ödül programına dahil olan pazarlama teknolojileri projeleri, sektörün önde gelen isimlerinden oluşan jüri tarafından değerlendirildi. Teknoloji Ödülleri Bölümü, Kullanım Bölümü, Mecra Bölümü, Sektörel Kategoriler Bölümü ve Özel Kategoriler Bölümü olmak üzere 5 ana kategori altında toplamda 85 kategoride, 79 ödül sahipleri ile buluştu.

Wyndham Grand İstanbul Levent'te düzenlenen gecede, Pazarlamasyon Kurucusu ve CEO’su Necip Murat’ın açılış konuşmasının ardından Hakan Akben'in moderatörlüğünde sektöre örnek olacak en başarılı pazarlama teknolojilerinin kullanımını gerçekleştiren markalara ödülleri takdim edildi.

MarTech Awards hakkında görüşlerini paylaşan Pazarlamasyon Kurucusu ve CEO’su Necip Murat "MarTech Ödül Töreni'nde bu yıl 7. kez, pazarlama teknolojilerini en başarılı kullanan markaları ödüllendirmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bugün burada, sektöre yön veren markaların teknolojiyi nasıl kullanarak inovasyon ve başarıyı bir araya getirdiğini görmek heyecan verici. Pazarlama dünyasında teknolojinin gücü her zamankinden daha belirleyici hale geliyor, bu dönüşümde öncü olanları ödüllendirmek geleceğe ilham veren markaların ortaya çıkmasını sağlıyor." şeklinde konuştu.

MarTech Awards'te ilk
MarTech Awards'te bu yıl ilklere de ev sahipliği yaptı. Gecede en fazla ödül kazanan ajans Publicis Groupe Türkiye  "Yılın MarTech Ajansı" ödülüne sahip olurken MarTech Awards'te en çok ödül kazanan Vodafone Türkiye ve Unilever ise "Yılın MarTech Markası" olarak seçildi.

Ödüller Hall of Fame’de  
MarTech Awards’te ödüllendirilen projeler Pazarlamasyon tarafından düzenlenen; Türkiye’nin en teknolojik markalarını ödüllendiren TechBrands, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen The Hammers Awards ve pazarlama teknolojilerinin başarılı kullanımlarını ölçümleyen MarTech Awards’te ödül sahibi olan markalar ve ajansların yer aldığı Hall of Fame’de de yerini aldı. 

MarTech Awards 2024 kazananlar listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir