MarTech Awards'te ödüller sahiplerine kavuştu

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı projelerini ödüllendirilen MarTech Awards’te ödüller sahiplerine kavuştu.

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarını ödüllendirmek üzere bu yıl altıncı kez düzenlenen MarTech Awards, 20 Mart’ta gerçekleşti.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da MarTech Awards’te, ödül programına dahil olan pazarlama teknolojileri projeleri, sektörün önde gelen isimlerinden oluşan jüri tarafından değerlendirildi. Teknoloji Ödülleri Kategorileri, Kullanım Kategorileri, Mecra Kategorileri, Sektörel Kategoriler ve Özel Kategoriler olmak üzere 5 ana kategori altında toplamda 62 kategoride, 79 ödül sahipleri ile buluştu.

Wyndham Grand İstanbul Levent'te düzenlenen gecede, Pazarlamasyon Kurucusu ve CEO’su Necip Murat’ın açılış konuşmasının ardından, sektöre örnek olacak en başarılı pazarlama teknolojilerinin kullanımını gerçekleştiren markalara ödülleri takdim edildi.

Ödüller Hall of Fame’de  

MarTech Awards’te ödüllendirilen projeler Pazarlamasyon tarafından düzenlenen; Türkiye’nin en teknolojik markalarını ödüllendiren TechBrands, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen The Hammers Awards ve pazarlama teknolojilerinin başarılı kullanımlarını ölçümleyen MarTech Awards’te ödül sahibi olan markalar ve ajansların yer aldığı Hall of Fame’de de yerini aldı. 

MarTech Awards 2023 kazananlar listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir