MarTech Awards'ta Kısa Listeye Kalan Projeler 13 Şubat'ta Açıklanacak

Pazarlama konusunda faydalanılan teknolojilerin ve bu teknolojilerin yaratıcı ve etkili kullanımının ödüllendirildiği MarTech Awards 2020 başvuruları 23 Ocak'ta sona erecekken yoğun ilgi sebebiyle 3 Şubat'a uzatılmıştı.

MarTech Awards başvuruları bu yıl geçtiğimiz yıla oranla yaklaşık %15 artarak 141'e ulaştı. 35 farklı kategoride başvuru yapan marka ve ajansların projeleri ön değerlendirme sürecinden geçtikten sonra ödüller 27 Şubat 2020‘de GRANDPERA Emek Sahnesi‘nde düzenlenecek olan törende sahiplerini bulacak.

Çok değerli jüri kadromuz tüm başvuruları bugünden itibaren değerlendirme sürecine almış bulunuyor. Bugün başlayan ön değerlendirme süreci sonucunda, MarTech Awards'ta yarışacak projelerin belli olacağı kısa listeler 13 Şubat'ta açıklanacak.

Kısa listeye kalan projeler arasından kazananlar 20 Şubat 2020‘de yapılacak olan jüri toplantısında belirlenecek. Kazanan projelerin başvuru sahiplerine 21 Şubat'ta bilgilendirme maili iletilecek. Kazananlar 27 Şubat 2020‘de GRANDPERA Emek Sahnesi‘nde düzenlenecek olan törende ödüllerine kavuşacaklar.

Tüm katılımcılarımıza bol şans diliyoruz...

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir