MarTech Awards'e 4 yeni kategori!

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarını ödüllendiren MarTech Awards'e, bu yıl 4 yeni kategori daha eklendi.

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarını ödüllendirmek üzere bu yıl altıncı kez düzenlenecek olan MarTech Awards 2023 başvurularının başladığını geçtiğimiz günlerde duyurmuştuk.

MarTech Awards başvuruları devam ederken geçtiğimiz yıllardan farklı olarak bu yıl; "En iyi Blockchain Teknolojisi", "En İyi Blockchain Kullanımı", "En İyi Metaverse Kullanımı" ve "En İyi NFT Kullanımı" olmak üzere 4 yeni kategori daha eklendi.

22 Şubat'ta Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleşecek olan MarTech Awards 2023'ün erken başvuru dönemi 28 Aralık'ta sona erecek ve normal başvurular ise 6 Ocak'a kadar devam edecek.

MarTech Awards’te, ödül programına dahil olan pazarlama teknolojileri projeleri, sektörün önde gelen isimlerinden oluşan jüri tarafından değerlendirilecek ve Teknoloji Ödülleri Kategorileri, Kullanım Kategorileri, Mecra Kategorileri, Sektörel Kategoriler ve Özel Kategoriler olmak üzere 5 ana kategori altında toplamda 62 kategoride ödüller sahipleriyle buluşacak.

MarTech Awards 2023 hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir