MarTech Awards Başvuruları İçin 3 Şubat Pazartesi Son Gün [Erteleme Olmayacak]

Pazarlama konusunda faydalanılan teknolojilerin ve bu teknolojilerin yaratıcı ve etkili kullanımının ödüllendirildiği MarTech Awards başvurularının yoğun ilgi sebebiyle 3 Şubat'a uzatıldığını duyurmuştuk.

Pazarlama alanında bir soruna çözüm olacak teknoloji geliştiren veya bir pazarlama problemini mevcut veya yeni bir teknoloji ile çözmüş olan tüm şirket, ajans ve start-up’lar’ın katılabileceği MarTech Awards başvuruları için 3 Şubat Pazartesi son gün. Son tarihte bu kez herhangi bir erteleme olmayacak. Eğer henüz başvurunuzu yapmadıysanız kategorilerin tamamını buradan inceleyebilirsiniz.

Projeleri değerlendirecek olan MarTech Awards juri kadrosu sektörün değerli isimleri yer alıyor. Jüri kadrosunun tamamını buradan inceleyebilirsiniz.

MarTech Awards 2020 ve Tech Brands Turkey ödül törenleri Tech Day kapsamında 27 Şubat 2020‘de GRANDPERA Emek Sahnesi‘nde gerçekleşecek.

Gelin Tech Day kapsamında gerçekleşecek olan MarTech Awards programını birlikte inceleyelim:

  • 1 Kasım’da başlayan MarTech Awards başvuruları 23 Ocak 2020‘de sona erecek.
  • MarTech Awards’a başvuran işler 1 Şubat – 8 Şubat 2020 tarihleri arasında bir ön değerlendirmeden geçecek.
  • Toplam 40 kategorisi bulunan MarTech Awards kazananları 20 Şubat 2020‘de yapılacak olan jüri toplantısında belirlenecek.
  • Ödüller 27 Şubat 2020‘de GRANDPERA Emek Sahnesi‘nde düzenlenecek olan törende sahiplerini bulacak.
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir