MarTech Awards 2024 Teknoloji Ödülleri Bölümü jüri başkanı belli oldu

MarTech Awards 2024 Teknoloji Ödülleri Bölümü jüri başkanı Adform Turkey & MEA & Central Asia Country Manager'ı Cem Eroğlu oldu.

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarını ödüllendirmek üzere bu yıl yedinci kez düzenlenecek olan MarTech Awards 2024 başvurularının başladığını geçtiğimiz günlerde duyurmuştuk.

Başvurular devam ederken bu yıl kategori jüriliğini üstlenecek isimler de belli olmaya devam ediyor. Teknoloji Ödülleri Bölümü, Kullanım Bölümü, Mecra Bölümü, Sektörel Kategoriler Bölümü ve Özel Kategoriler Bölümü olmak üzere 5 ana kategori altında toplamda 85 kategoride  ödülleri sahipleriyle buluşturacak olan MarTech Awards'un bu yıl Teknoloji Ödülleri Bölümü jüri başkanı Adform Turkey & MEA & Central Asia Country Manager'ı Cem Eroğlu oldu.

Yeditepe Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan Cem Eroğlu, 2007 yılında, Yahoo’nun performans alt yapısı olan Right Media Exchange ile DACH bölgesine hizmet vererek dijitale ve reklam teknolojilerine adımını attı ve Avrupa pazarında ilk gerçek zamanlı gösterim ve Reklam teknolojilerinin doğusuna tanıklık etti.

Kazandığı deneyimi, Türkiye pazarında programatik reklamcılığın temellerinin atılmasına destek verirken; ayni anda gelişmiş reklam teknolojilerinin reklam verenler ve mecralar tarafından adaptasyonunda da büyük rol oynadı. 2010-2016 yıllarında ReklamStore yönetici direktörlüğü pozisyonunda; TR pazarında ilk verisel yayın pazarının oluşmasına öncülük ederken, yeni alt yapıların geliştirilmesinde de rol aldı. 2016 yılında, endüstrinin  en büyük bağımsız reklam teknoloji şirketi olan Adform’un Türkiye ve Ortadoğu ve Afrika ofislerinin kurma amacıyla, Ülke Müdürlüğü görevine geçti.

Son dönemlerde çokça konuşulan, programatik üzerinden TV(HBBTV) ile programmatic dijital açık hava(pDOOH)  satın alım sürecinin başlamasında rol aldı ve 16 senelik reklam teknolojileri kariyer hayatında bir çok başarılı projeye imza atarak ülkemizden çıkan başarı hikâyelerine yenilerini ekleme fırsatı oldu. DMP, perakende, medya, finans ve omnichannel dikeyinde pazar lideri olan Adform İstanbul ofisi, Türk profesyonellerin başarısıyla şu anda Türkiye, Orta Doğu, Afrika ve Orta Asya pazarlarının merkezi konumunda bulunuyor.

MarTech Awards 2024 hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir