MarTech Awards 2024'te kısa listeye kalan projeler belli oldu!

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarının ödüllendirileceği MarTech Awards'ün kısa listesi açıklandı.

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarının ödüllendirildiği MarTech Awards 2024'ün etkinlik takvimini sizlerle paylaşmıştık.

MarTech Awards’te, ödül programına dahil olan pazarlama teknolojileri projeleri, sektörün önde gelen isimlerinden oluşan jüri tarafından değerlendirilecek ve Teknoloji Ödülleri Bölümü, Kullanım Bölümü, Mecra Bölümü, Sektörel Kategoriler Bölümü ve Özel Kategoriler Bölümü olmak üzere 5 ana kategori altında toplamda 85 kategoride ödüller sahipleriyle buluşacak.

22 Şubat'ta Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleşecek olan MarTech Awards 2024'te, 26 Ocak - 4 Şubat tarihlerinde yapılan ön değerlendirme sonucunda kısa listeye kalan projeler belli oldu. 

MarTech Awards 2024'ün kısa listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir