MarTech Awards 2023'te kısa liste belli oldu

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarının ödüllendirileceği MarTech Awards'ün kısa listesi açıklandı.

Pazarlama konusunda faydalanılan teknolojilerin ve bu teknolojilerin yaratıcı ve etkili kullanımının ödüllendirildiği MarTech Awards 2023'ün etkinlik takvimini sizlerle paylaşmıştık.

MarTech Awards’te, ödül programına dahil olan pazarlama teknolojileri projeleri, sektörün önde gelen isimlerinden oluşan jüri tarafından değerlendirilecek ve Teknoloji Ödülleri Kategorileri, Kullanım Kategorileri, Mecra Kategorileri, Sektörel Kategoriler ve Özel Kategoriler olmak üzere 5 ana kategori altında toplamda 62 kategoride ödüller sahipleriyle buluşacak.

22 Şubat'ta Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleşecek olan MarTech Awards 2023'te, 19-29 Ocak tarihlerinde yapılan ön değerlendirme sonucunda kısa listeye kalan projeler belli oldu. 

MarTech Awards 2023'ün kısa listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir