MarTech Awards 2023 başvuruları uzatıldı!

MarTech Awards'te başvurular yoğun ilgi sebebiyle 13 Ocak saat 18:00'a kadar uzatıldı.

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarının ödüllendirileceği MarTech Awards'un son başvuru tarihi yoğun ilgi nedeniyle 13 Ocak saat 18:00'a kadar uzatıldı.

22 Şubat'ta Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleşecek olan MarTech Awards 2023'te başvurular, yayınlanan takvime göre bugün itibarıyla son bulacaktı. MarTech heyecanı devam ederken yoğun ilgi sebebiyle son başvuru tarihi güncellendi. Yeni güncellemeyle birlikte başvurular 13 Ocak saat 18:00'da son bulacak.

MarTech Awards’te, ödül programına dahil olan pazarlama teknolojileri projeleri, sektörün önde gelen isimlerinden oluşan jüri tarafından değerlendirilecek ve Teknoloji Ödülleri Kategorileri, Kullanım Kategorileri, Mecra Kategorileri, Sektörel Kategoriler ve Özel Kategoriler olmak üzere 5 ana kategori altında toplamda 62 kategoride ödüller sahipleriyle buluşacak.

Kimler katılabilir?
MarTech Awards’a pazarlama alanında bir soruna çözüm olacak teknoloji geliştirmiş veya bir pazarlama problemini halihazırda var olan ya da yeni teknolojileri kullanarak çözmüş tüm ajans, firma ve girişimler katılabilirler. 

MarTech Awards 2023 hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir