MarTech Awards 2023 başvuruları için son uzatma!

MarTech Awards'te başvurular yoğun ilgi sebebiyle son kez, 16 Ocak saat 18:00'a kadar uzatıldı.

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarının ödüllendirileceği MarTech Awards'un son başvuru tarihi yoğun ilgi sebebiyle son kez 16 Ocak saat 18:00'a kadar uzatıldı.

22 Şubat'ta Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleşecek olan MarTech Awards 2023'te başvurular, yayınlanan takvime göre 6 Ocak itibarıyla son bulacaktı. MarTech heyecanı devam ederken yoğun ilgi sebebiyle son başvuru tarihi güncellenerek 13 Ocak'a uzatılmıştı. Yeni değişiklikle beraber başvurular bir kez daha uzatılarak 16 Ocak saat 18:00 olarak güncellendi.

*13 Ocak 18:00'e kadar başvurusunu tamamlayanlar sistemde herhangi bir düzenleme yapamayacak, 16 Ocak tarihi sadece yeni başvuruları kapsayacak.

MarTech Awards’te, ödül programına dahil olan pazarlama teknolojileri projeleri, sektörün önde gelen isimlerinden oluşan jüri tarafından değerlendirilecek ve Teknoloji Ödülleri Kategorileri, Kullanım Kategorileri, Mecra Kategorileri, Sektörel Kategoriler ve Özel Kategoriler olmak üzere 5 ana kategori altında toplamda 62 kategoride ödüller sahipleriyle buluşacak.

Kimler katılabilir?
MarTech Awards’a pazarlama alanında bir soruna çözüm olacak teknoloji geliştirmiş veya bir pazarlama problemini halihazırda var olan ya da yeni teknolojileri kullanarak çözmüş tüm ajans, firma ve girişimler katılabilirler. 

MarTech Awards 2023 hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir