MarTech Awards 2022 erken başvuruları için son 10 gün!

MarTech Awards erken başvuru süresinin bitimine 10 gün kaldı.

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarının ödüllendirileceği MarTech Awards 2022’nin tarihi yaklaşırken ödül programına başvuru yapabilmek için kalan süre de giderek azalıyor. Bugün itibarıyla MarTech Awards erken başvuru süresinin bitimine 10 gün kaldı. Erken başvuru döneminden sonra başvuru dönemi için son tarih ise 19 Ocak 2022.

Bu yıl MarTech Awards’ta; Teknoloji Ödülleri Kategorileri, Kullanım Kategorileri, Mecra Kategorileri, Sektörel Kategoriler ve Özel Kategoriler olmak üzere 5 ana kategori altında toplamda 60 kategori bulunuyor. Bununla birlikte bu 60 ödül kategorisinin 20 tanesi ise ödül programına yeni eklendi. Yeni eklenen kategorileri daha önce sizlerle paylaşmıştık.

MarTech Awards 2022'de geçtiğimiz senelerden farklı olarak Teknoloji ve Kullanım Kategorileri için ayrı, Mecra, Sektörel ve Özel Kategoriler için de ayrı olacak şekilde, iki farklı jüri kadrosu yer alacağını da duyurmuştuk.

Ödül programına dahil olan pazarlama teknolojileri projeleri, sektörün ileri gelenlerinin oluşturduğu bu jüri kadroları tarafından değerlendirilecek ve ödüller; en yaratıcı etkileyici ve verimli projelerin sahiplerine verilecek. MarTech Awards 2022’in kazananlarını belirleyecek olan jüri kadrolarından Mecra Sektörel ve Özel Kategoriler için jüri başkanlığını Pınar Ercan Tursun, Teknoloji ve Kullanım Kategorileri için Sinan Günal üstlenecek.

MarTech Awards’a pazarlama alanında bir soruna çözüm olacak teknoloji geliştirmiş veya bir pazarlama problemini halihazırda var olan ya da yeni teknolojileri kullanarak çözmüş tüm ajans, firma ve girişimler katılabilirler.

MarTech Awards hakkında daha fazla bilgi edinmek, kategorileri incelemek ve projenizle ödül programına başvurmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kariyer
Dünyanın Down sendromlu ilk sanal influencer'ı "Kami"

Dünyanın Down sendromlu ilk sanal influencer'ı Kami, down sendromlu 100'den fazla gerçek genç kadının yüzünün birleşiminden oluşturuldu.

Bunlar İlginizi Çekebilir