MarTech Awards 2021'in Son Başvuru Tarihi Uzatıldı

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarının ödüllendirileceği MarTech Awards'un son başvuru tarihi yoğun ilgi nedeniyle 29 Ocak'a uzatıldı!

Geçtiğimiz günlerde sizlerle MarTech Awards'e eklenen yeni kategoriler, MarTech Awards 2021'in jüri kadrosu, MarTech Awards 2021'in jüri başkanı Nüzhet Algüneş ve Nüzhet Algüneş ile yaptığımız röportajı sizlerle paylaşmıştık. Şimdi ise yoğun ilgiden dolayı başvuru tarihimizi uzatıyoruz.

Pazarlama alanında bir soruna çözüm olacak teknoloji geliştiren veya bir pazarlama problemini mevcut veya yeni bir teknoloji ile çözmüş olan tüm şirket, ajans ve start-up’lar’ın katılabileceği MarTech Awards’un tüm kategorilerine ve bu yıl eklenen 6 kategoriye buradan ulaşabilirsiniz.

Projeleri değerlendirecek olan MarTech Awards’un jüri kadrosunda sektörün değerli isimleri yer alıyor. Jüri kadrosunun tamamını buradan inceleyebilirsiniz.

Gelin MarTech Awards 2021 programını birlikte inceleyelim:

  • 6 Kasım’da başlayan MarTech Awards başvuruları 29 Ocak 2021‘de sona erecek.
  • MarTech Awards’a başvuran işler, 1 Şubat – 5 Şubat 20201 tarihleri arasında bir ön değerlendirmeden geçecek.
  • Toplamda 5 ana kategori etrafında şekillenen 41 alt kategorisi bulunan MarTech Awards kazananları 10 Şubat 2021'de yapılacak olan jüri toplantısında belirlenecek.
  • 18 Şubat 2021'de ise ödül töreni canlı yayında, online olarak gerçekleşecek.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir