MarTech Awards 2021'in Jüri Başkanı Belli Oldu

Geçtiğimiz günlerde sizlerle MarTech Awards 2021'in belli olan ilk jüri üyelerini paylaşmıştık. Şimdi de bu değerli jüri kadrosuna başkanlık edecek isim belli oldu. MarTech Awards 2021'in kazananlarını belirleyecek olan jüri kadrosuna OMD Türkiye CEO'su Nüzhet Algüneş başkanlık edecek.

Nüzhet Algüneş Kimdir?

1994 yılında Boğaziçi Üniversitesi'nden mezun olan Nüzhet Algüneş, kariyerinin ilk döneminde Unilever’de 7 yıl boyunca satış, pazarlama ve medya departmanlarında yöneticilik yaptı. 2001-2002 yıllarında Universal Music Türkiye Başkan Yardımcılığı yapmasının ardından, 2003 yılında pazarlama iletişimi dünyasına geri döndü ve medya satın alma/planlama, iş geliştirme, strateji ve dijital pazarlama alanlarında çalıştı.

Nüzhet Algüneş, 2020'nin haziran ayından beri ise OMD Türkiye CEO'su olarak görev yapıyor. Aynı zamanda NETBAN (New Emerging Technologies Business Angel Network) kurucuları arasında yer alan Algüneş, seminer ve panellerde konuşmacı/eğitmen olarak da yer alıyor.

MarTech Awards'a Kimler Katılabilir?

MarTech Awards’a pazarlama alanında bir soruna çözüm olacak teknoloji geliştirmiş veya bir pazarlama problemini halihazırda var olan ya da yeni teknolojileri kullanarak çözmüş tüm ajans, firma ve girişimler katılabilirler. Bununla birlikte ödül programına son başvuru tarihi ise 11 Ocak 2021.

MarTech Awards hakkında daha fazla bilgi edinmek ve projenizle ödül programına başvurmak için buraya tıklayarak MarTech Awards'ın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir