MarTech Awards 2021 Başvuruları Başladı

Pazarlama teknolojilerinin sektöre örnek olacak en başarılı kullanımlarının ödüllendirileceği MarTech Awards 2021 başvuruları başladı. Ödül programına dahil olan pazarlama teknolojileri projeleri, sektörün ileri gelenlerinin oluşturduğu jüri tarafından değerlendirilecek ve ödüller; en yaratıcı etkileyici ve verimli projelerin sahiplerine verilecek.

Bu yıl MarTech Awards'ta; Teknoloji Ödülleri Kategorileri, Kullanım Kategorileri, Mecra Kategorileri, Sektörel Kategoriler ve Özel Kategoriler olmak üzere 5 ana kategori altında toplamda 41 kategori bulunuyor.

Bununla birlikte 41 ödül kategorisinin 6 tanesi ödül programına yeni eklendi. Yeni eklenen kategoriler; COVID-19 Döneminde En İyi Teknoloji Kullanımı, Optimum Bütçe ile Harikalar Yaratanlar, Gerçek Zamanlı Pazarlamada En İyi Teknoloji Kullanımı, Özel Gün İletişiminde En İyi Teknoloji Kullanımı, Hızlı Teslimat Sektöründe En İyi Teknoloji Kullanımı ve En İyi Omni-Channel Teknoloji Kullanımı kategorileri oldu.

Ödül programında yer alan 41 kategorinin tamamına göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kimler Katılabilir?

MarTech Awards’a pazarlama alanında bir soruna çözüm olacak teknoloji geliştirmiş veya bir pazarlama problemini halihazırda var olan ya da yeni teknolojileri kullanarak çözmüş tüm ajans, firma ve girişimler katılabilirler. Bununla birlikte ödül programına son başvuru tarihi ise 11 Ocak 2021.

MarTech Awards hakkında daha fazla bilgi edinmek ve projenizle ödül programına başvurmak için buraya tıklayarak MarTech Awards'ın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir