MarTech Awards 2020'nin Programı Belli Oldu

Pazarlama konusunda faydalanılan teknolojilerin ve bu teknolojilerin yaratıcı ve etkili kullanımının ödüllendirildiği MarTech Awards 2020‘nin başvurularının başladığını sizlerle paylaşmıştık.

Bu yıl MarTech Awards ve Tech Brands Turkey ödül törenleri Tech Day kapsamında 27 Şubat 2020‘de GRANDPERA Emek Sahnesi‘nde gerçekleşecek.

Tech Day; teknoloji, pazarlama, dijital ve inovasyon alanlarında marka ve ajansların yarattığı ekosistemi bir araya getiren, içerisinde MarTech Awards ve Tech Brands Turkey’i barındıran, Türkiye’nin ilk ve tek teknoloji tabanlı ödül seremonisidir.

Gelin Tech Day kapsamında gerçekleşecek olan MarTech Awards programını birlikte inceleyelim:

  • 1 Kasım'da başlayan MarTech Awards başvuruları 23 Ocak 2020'de sona erecek.
  • MarTech Awards'a başvuran işler 1 Şubat - 8 Şubat 2020 tarihleri arasında bir ön değerlendirmeden geçecek.
  • Toplam 40 kategorisi bulunan MarTech Awards kazananları 20 Şubat 2020'de yapılacak olan jüri toplantısında belirlenecek.
  • Ödüller 27 Şubat 2020‘de GRANDPERA Emek Sahnesi‘nde düzenlenecek olan törende sahiplerini bulacak.

MarTech Awards'a, pazarlama alanında bir soruna çözüm olacak bir teknoloji geliştiren veya bir pazarlama problemini mevcut veya yeni bir teknoloji ile çözmüş olan tüm şirket, ajans ve start-up'lar katılabilir. Eğer “Bizim de harika bir projemiz var” diyorsanız başvurularınızı hazırlamaya başlayın.

Yarışmanın kategorilerini ayrıntılı olarak buradan inceleyebilir ve eğer işleriniz hazırsa başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.

Kariyer
Walmart'tan metaverse'e büyük adım

Perakende devi Walmart, Roblox metaverse’ünü tanıttı.

Bunlar İlginizi Çekebilir