MarTech Awards 2020'nin Jüri Başkanı Belli Oldu

Pazarlama konusunda faydalanılan teknolojilerin ve bu teknolojilerin yaratıcı ve etkili kullanımının ödüllendirildiği MarTech Awards 2020‘nin başvurularının başladığını sizlerle paylaşmıştık.

Pazarlama teknolojilerinin ve teknoloji dünyasının gidişatını göz önünde bulundurarak, yeniliklere uyum sağlayabilmek adına geçtiğimiz yıl var olan kategorilere bu yıl 6 kategori daha ekledik. Toplamda 41 kategoride başvurabileceğiniz MarTech Awards kategorilerini buradan inceleyebilir ve eğer işleriniz hazırsa başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.

Bu yıl 27 Şubat 2020‘de GRANDPERA Emek Sahnesi‘nde gerçekleşecek olan MarTech Awards'ın jüri başkanlığını yapacak isim belli oldu. Geçen yıl Tansu Yeğen'in üstlendiği MarTech Awards jüri başkanlığı görevini bu yıl Ziya Erdem üstlenecek.

Gelin Ziya Erdem'i daha yakından tanıyalım:

1963 doğumlu olan Ziya Erdem, 1984 yılında U.S. International University San Diego İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra, 1986 yılında U.S. National University San Diego’da aynı bölüm üzerine yüksek lisans programını tamamladı.

1988 yılında Pabalk Şirketler Grubu’nda Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı olarak çalışma hayatına başlayan Ziya Erdem, sırasıyla Mansan Mantar Gıda Sanayi, TicaretNet, Türk Nokta Net, Sabancı Telekomünikasyon, İnterkom Telekomünikasyon ve CETEL Çalık Enerji Telekomünikasyon’da üst düzey yöneticilik pozisyonlarında görev aldı.

2008 yılında telekom operatörlerine teknoloji ve servis sağlama alanında dünya lideri Ericsson’a katılan Ziya Erdem 2010 – 2017 yılları arasında Ericsson Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölgesi Başkan Yardımcısı ve Ericsson Türkiye Başkanlığı görevlerini yürütmüştür.

2017 yılında Bilgi ve İletişim Teknolojileri ile Dijital Dönüşüm konularında Danışmanlık hizmeti veren Ziya Erdem, 2018 yılında Türkiye’nin lider enerji şirketi Enerjisa Enerji’de CEO görevini üstlenmiş ve Kasım 2019’a kadar bu görevi sürdürmüştür.

MarTech Awards’a pazarlama alanında bir soruna çözüm olacak teknoloji geliştirmiş veya bir pazarlama problemini halihazırdaki veya yeni teknolojleri kullanarak çözmüş tüm ajans, firma ve start-up’lar katılabilir. Eğer “Bizim de harika bir projemiz var” diyorsanız, hemen başvurun!

Kariyer
Walmart'tan metaverse'e büyük adım

Perakende devi Walmart, Roblox metaverse’ünü tanıttı.

Bunlar İlginizi Çekebilir