MarTech Awards 2020 Jüri Kadrosu Tamamlandı

Pazarlama konusunda faydalanılan teknolojilerin ve bu teknolojilerin yaratıcı ve etkili kullanımının ödüllendirildiği MarTech Awards 2020‘nin başvurularının başladığını sizlerle paylaşmıştık.

MarTech Awards 2020 ve Tech Brands Turkey ödül törenleri Tech Day kapsamında 27 Şubat 2020‘de GRANDPERA Emek Sahnesi‘nde gerçekleşecek.

MarTech Awards 2020'nin başvuruları değerlendirecek jüri kadrosu tamamlandı!

MarTech Awards jüri başkanlığı görevini bu yıl Ziya Erdem'in üstleneceğini sizlerle paylaşmıştık. Şimdi gelin birlikte birbirinden değerli isimlerin yer aldığı jüri kadrosunun tamamını inceleyelim.

Jüri kadromuzda bu yıl Unilever Dijital Dönüşüm Direktörü Ahmet Hasanbeşeoğlu, Kramp Kurucu Ortağı ve Ajans Başkanı Ahmet Akın, Look Yönetici Ortağı Arda Karakaya, Galata Business Angels Genel Sekreteri Ata Uzunhasan, Unico Sigorta A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Av. Görkem Gökçe, BSH Bölgesel Dijital Dönüşüm Direktörü Ayşenur Evcil, Türkiye İş Bankası Bireysel Bankacılık Pazarlama Bölüm Müdürü Burak Sezercan, Tanı Müşteri Çözümleri Direktörü Cem Alpay, Tazefikir ve Healthnet Kurucusu Çağlar Gözüaçık, CBOT Kurucu Ortağı ve Çiler Ay, CMO'su Nielsen Türkiye Genel Müdürü Didem Şekerel Erdoğan, Volans Video Agency Co-Founder & Account Group Head Doğan Baran Kurtoğlu Gemius Türkiye Ülke Müdürü İdil Kesten, InGame Group Genel Müdürü İlker Ergen gibi isimler bulunuyor.

Ayrıca Foriba CEO'su Koray Gültekin Bahar, GroupM Chief Digital Officer'ı Levent Karabeyoğlu, Girişimci Mehmet Kurtuluş Eker, Penti CEO'su Mert Karaibrahimoğlu, Hogarth Worldwide'de Head of Digital Ozan Öke, Arena Media Turkey Ajans Başkan Yardımcısı Öncü Gülmez, Performics Ajans Lideri Özberk Ölçer, Doğuş Teknoloji CEO'su Semih İncedayı, Related Digital Pazarlama ve İletişim Direktörü Sercan Çalbak, Wavemaker Dijital ve Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sibel Ülkü, Labrys Yönetici Ortağı Sinan Günal, Aksigorta Bireysel Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Tolga Okan Tezbaşaran, Tunç Berkman, PlanB Partner'ı Uğur Şeker ve Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan da MarTerch Awards 2020'nin jüri üyeleri arasında yer alıyor.

MarTech Awards programı ise şu şekilde:

  • 1 Kasım’da başlayan MarTech Awards başvuruları 23 Ocak 2020‘de sona erecek.
  • MarTech Awards’a başvuran işler 1 Şubat – 8 Şubat 2020 tarihleri arasında bir ön değerlendirmeden geçecek.
  • Toplam 40 kategorisi bulunan MarTech Awards kazananları 20 Şubat 2020‘de yapılacak olan jüri toplantısında belirlenecek.
  • Ödüller 27 Şubat 2020‘de GRANDPERA Emek Sahnesi‘nde düzenlenecek olan törende sahiplerini bulacak.

MarTech Awards’a, pazarlama alanında bir soruna çözüm olacak bir teknoloji geliştiren veya bir pazarlama problemini mevcut veya yeni bir teknoloji ile çözmüş olan tüm şirket, ajans ve start-up’lar katılabilir. Eğer “Bizim de harika bir projemiz var” diyorsanız başvurularınızı hazırlamaya başlayın.

Yarışmanın kategorilerini ayrıntılı olarak buradan inceleyebilir ve eğer işleriniz hazırsa başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir