MarTech Awards 2020 Başvuruları Başladı!

Pazarlama konusunda faydalanılan teknolojilerin ve bu teknolojilerin yaratıcı ve etkili kullanımının ödüllendirildiği MarTech Awards 2020'nin başvuruları başladı.

27 Şubat 2020'de GRANDPERA Emek Sahnesi'nde düzenlenecek olan Tech Day ödül töreninde yarışmacılar toplamda 40 kategoride yarışacaklar.

Geçtiğimiz yıl UiPath Avrupa Başkan Yardımcı Tansu Yeğen'in jüri başkanlığını üstlendiği MarTech Awards 25 Nisan'da UNIQ Hall'da gerçekleşmişti. Geçen yılın kazananlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Pazarlama teknolojilerinin ve teknoloji dünyasının gidişatını göz önünde bulundurarak, yeniliklere uyum sağlayabilmek adına geçtiğimiz yıl var olan kategorilere En İyi Email Servis Sağlayıcı Teknolojisi, En İyi Chatbot Teknolojisi, En İyi Pazarlama Otomasyonu Teknolojisi, Dönüşüm Oranı Optimizasyonunda En İyi Teknoloji Kullanımı ve En iyi MarTech Şirketi kategorilerini eklemiş bulunuyoruz.

Kimler Katılabilir?

MarTech Awards’a pazarlama alanında bir soruna çözüm olacak teknoloji geliştirmiş veya bir pazarlama problemini halihazırdaki veya yeni teknolojileri kullanarak çözmüş tüm ajans, firma ve start-up’lar katılabilir.

MarTech Awards hakkında daha fazla bilgi almak ve projenizle ödül programına başvurmak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Yeni Bir Haberimiz Var!

Bu yıl MarTech Awards ödül töreninin düzenleneceği Tech Day kapsamında Nielsen Türkiye iş birliği ile gerçekleştireceğimiz Tech Brands Turkey'de Türkiye'nin en teknolojik markalarını da ödüllendireceğiz.

Tech Day kapsamında MarTech Awards ile pazarlama teknolojilerin yaratıcı ve etkili kullanımı ödüllendirilirken; Tech Brands Turkey ile Türkiye’deki teknoloji, inovasyon, dijital ve pazarlama sektörünün liderleri ödüllendirilecek.

MarTech Awards hakkında daha fazla bilgi almak ve projenizle ödül programına başvurmak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Kariyer
Walmart'tan metaverse'e büyük adım

Perakende devi Walmart, Roblox metaverse’ünü tanıttı.

Bunlar İlginizi Çekebilir