MarTech Awards 2019 Jüri Üyeleri ile Tanışın

MarTech Awards, Pazarlamasyon ekibi olarak her sene düzenlediğimiz Marketing Meetup etkinliğinde, pazarlama konusunda faydalanılan teknolojileri ve bu teknolojilerin yaratıcı ve etkili kullanımını ödüllendiren bir ödül programıdır. Bu yıl ikinci kez verilecek olan MarTech Awards, 5 ana kategoriden ve 41 alt kategoriden oluşuyor.

MarTech Awards 2019 Jürisinin iskeleti belli oldu.

25 Nisan 2019’da gerçekleşecek MarTech Awards’ta Jüri Başkanlığı görevini robot yazılımlar ve yapay zeka konusunda dünyanın önde gelen şirketi, UiPath Türkiye Genel Müdürü Tansu Yeğen’in üstelendiğini sizlerle paylaşmıştık.

https://pazarlamasyon.com/martech-awards-2019-juri-baskani-belli-oldu/

MarTech Awards Jüri Başkanı UiPath Türkiye Genel Müdürü Tansu Yeğen olurken; jüri kadrosunu da Tribal Worldwide İstanbul Ajans Başkanı&Yaratıcı Yönetmeni Arda Erdik, Lenovo Türkiye Pazarlama ve İletişim Direktörü Aysun Karabıyık Sarıkaya, MATE Marketing Technologies Kurucu Ortağı Batuhan Gümüşlü, App Samurai İş Geliştirme Direktörü Burak Kargın, TanıPazarlama ve İletişim Hizmetleri Müşteri Çözümleri Direktörü Cem Alpay, MediaMarkt Türkiye Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü & İcra Kurulu Üyesi Çağanur Atay Uçtu, Nielsen Türkiye Genel Müdürü Didem Şekerel Erdoğan, Kantar Media Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Erdem Tolon, Kiğılı Pazarlama Direktörü Gül Sağır Aydın, PROMOQUBE Ajans Başkanı Korhan Kurt, İGA Havalimanı İşletmesi Ticari İşler Genel Müdür Yardımcısı N. Mert Başar, SAS Orta Doğu, Orta ve Doğu Avrupa Pazarlama Direktörü Nurcan Bıçakçı Arcan, Allianz Türkiye Pazarlama ve Dijital Sigortalar Direktörü Onur Kırcı, GittiGidiyor Genel Müdürü&eBay MENA Bölge Direktörü Öget Kantarcı, Muse İstanbul CEO'su Serdar Ekrem Şirin, The Others Brand Experience Agency Ajans Başkanı Serdar Keskin, YouthWorks Ajans Başkanı Serhat Gürcü, Yapı Kredi Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen, Cosmos Turkey Ajans Başkanı Yiğit Kalafatoğlu, Hepsiburada CMO'su Yüce Zerey oluşturuyor. 

Farklı sektörlerden değerli isimleri 2019 jüri kadromuza dahil etmeye devam ediyoruz. Önümüzdeki günlerde tamamlanmış kadroyu da sizlerle paylaşacağız.

Netleşen jürilerimizi daha ayrıntılı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

25 Nisan’da düzenlenecek MarTech Awards’ta, Türkiye’de teknoloji ve pazarlama dünyasına yön veren projeler yarışacak. MarTech Awards başvuruları için son gün 1 Mart! Eğer “Bizim de harika bir projemiz var” diyorsanız, hemen başvurun!

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için http://martechawards.org/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

https://pazarlamasyon.com/teknolojiyi-pazarlama-ile-bulusturan-martech-awards-basvurulari-icin-son-gun-1-mart/
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir