Mars Athletic ve Mimeda’dan işbirliği

Mars Athletic ile Migros’un data entegreli pazarlama platformu Mimeda, yeni bir işbirliğine imza attı.

Spor ve sağlıklı yaşam markası Mars Athletic, Migros’un data entegreli pazarlama platformu Mimeda ile işbirliği gerçekleştirdi. İş birliği kapsamında Mars Athletic’in 240 binden fazla üyesinin sporla buluştuğu 98 kulübünde yer alan dijital ekranlar, poster alanları, stüdyo sponsorlukları, üyelere her yerde spor imkânı sunan MAC+ uygulaması ve Mars Athletic’in tüm dijital kanallarında yer alan mecralar, Türkiye’nin ilk perakende medya şirketi Mimeda desteği ile ürün ve hizmetlerini tanıtmak isteyen markalarla buluşacak.

Perakende sektörüne 68 yıldır öncülük eden Migros çatısı altında kurulan ve data entegreli iletişim kanallarına sahip pazarlama platformu olan Mimeda ile data, iletişim kanalları ve reklam teknolojisi bir araya gelerek verimli ve etkili bir pazarlama ağı oluşturulacak. Mimeda uzman kadrosu ile Mars Athletic kulüplerinde ve dijital kanallarında yer alan mecraları analiz ederek farklı sektörlerde yer alan iş ortaklarının ihtiyaçlarına uygun kullanım önerileri sunacak.

Mimeda Yönetici Direktörü Kına Demirel, Migros’un 2 bin 500’den fazla mağazası, Migros Sanal ve Migros Hemen gibi online satış kanalları ile Migros TV gibi dijital platformlarının milyonlarca müşteri trafiğini 100’den fazla reklam verenle buluşturduklarını belirterek, “Türkiye’nin ilk perakende medya şirketi olarak, mevcut datayı analiz ederek markaları doğru alanda ve doğru zamanda, doğru müşteri kitleleri ile buluşturmak amacıyla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Doğru verinin aksiyona, aksiyonun bilgeliğe dönüşüm yolculuğunda markaların yanında bir medya partneri olarak yer alıyoruz. Birlikte çalıştığımız markaların doğru hedef kitleye, doğru kanal üzerinden ulaşabilmesi için alanında uzman ekiplerimiz markaların datalarını inceleyerek yönlendirici iç görülerini paylaşıyor. Böylelikle markaların kullanması gereken iletişim kanallarının belirlenmesine yardımcı oluyor, hedef kitlelerini daha iyi anlayarak doğru kanallar aracılığıyla müşterilerine erişimlerini sağlıyoruz” dedi. 

Mars Athletic CEO’su Can İkinci ise, Mimeda ile yaptıkları işbirliğinden memnuniyet duyduklarını, mecralarının pazarlama ve satışını perakende medyasında uzman Mimeda’ya güvenle teslim ettiklerini belirterek, “Mars Athletic çatısı altında 240 binin üzerinde üyemiz bulunuyor ve bu sayı her geçen gün artıyor. Ayda 1 milyon 600 binden fazla ziyaret alan 98 kulübümüzde sunduğumuz hizmetlerimizin yanı sıra MAC+ uygulamamız ile üyelerimize her yerde spor imkanını sunarak, zihnen ve fiziken daha iyi bir yaşamın başlangıç noktası olma misyonumuz ile ilerliyoruz. Bin 500’den fazla profesyonel eğitmenimiz, kişiye özel hizmetlerimiz, farklı uzmanlıklara odaklanan özel stüdyo konseptlerimiz ve MAC+ kapsamında sunduğumuz zengin spor ve sağlıklı yaşam içerikleri ile üyelerimize sağlıklı yaşama dair bütünsel bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.” dedi.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir