Marketing Meetup ve Yemeksepeti'nden işbirliği

Marketing Meetup yaklaşırken etkinliğe destek verecek olan markalar da belli olmaya başladı. Etkinlikte oturum panel sponsorluğu yapacak olan marka "Yemeksepeti" oldu.

2015 yılından bu yana konu ve konuklarıyla iletişim ve pazarlama dünyasının kapılarını inovatif zihinlerle aralayan Marketing Meetup, bu yıl 18 Ekim’de 9'uncu kez gerçekleşmeye hazırlanıyor.

“Human X.0” temasıyla gerçekleşecek Marketing Meetup ana sahnesinde dijital dönüşümde güven ve itibar dinamikleri, küresel ekonomideki yeni dengeler, Web 3.0’ın geleceği, metaverse’ün değiştireceği sektörler, iklim krizi ve sürdürülebilir iş modelleri, sektörlerin dönüşüm gündemleri ve yapay zekâda yeni fırsatlar, toplumsal ve insani yönleriyle ele alınacak.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da etkinliğe eşlik eden sponsorlarımızla birlikte, konuklara ilham vermeye hazırlanan Marketing Meetup 2022'nin oturum panel sponsorlarından biri "Yemeksepeti" oldu. Dilerseniz Yemeksepeti CMO'su Okan Erol'un anlatımıyla Yemeksepeti'ni yakından tanıyalım.

Yemeksepeti’ni 21 yıl önce, zamanın çok ötesinde bir proje olarak hayata geçirdik. İlk 5 yılın ardından 3 önemli kırılma dönemi yaşandı:

- İnternet kullanımı 2005’ten itibaren tırmanışa geçti ve mobil internet devrimi başladı

- Dünyada ve Türkiye’de 2011’den itibaren e-ticarette yükseliş dönemi başladı.

- Pandemiyle birlikte tüketici davranışları ve taleplerinde değişim e-ticarete ilgiyi artırdı.

Yemeksepeti olarak bu kırılma noktalarını rüzgar gibi arkamıza aldık. Yemeksepeti olarak bugün 30 milyondan fazla kayıtlı kullanıcımıza 60 binden fazla üye restoran, 11 bin mahalle esnafı ve yüzlerce Yemeksepeti Market noktasıyla hizmet veriyoruz. Yarattığımız iş hacmi ve istihdamla Türkiye ekonomisine de kalıcı, sürdürülebilir ve önemli katkılarda bulunuyoruz.

Şirket vizyonumuzu ise “Her temasta kalpleri kazanan bir yemek ve hızlı alışveriş deneyimi ile insanların hayatını her gün daha kolaylaştırmak.” olarak özetliyoruz.   

Sahip olduğumuz deneyim, uzmanlık ve teknolojiler sayesinde her gün yüz binlerce siparişi en hızlı şekilde kullanıcılarımıza teslim ediyoruz. İnovatif kimliğimizle, h-ticaret alanında öncü marka olmayı sürdürmek ve teslimatın geleceğini şekillendirmede önemli bir rol üstlenmek en önemli hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Yemeksepeti’nin sektöre öncülük eden projeleri önümüzdeki dönemde Yemek’in Y’si, Yeni’nin Y’si ve Yarın’ın Y’si olarak açtıkladığımız 3Y konsepti çerçevesinde şekillenecek.

Yenilik ve tazelenmeyle hep genç kaldık 
"İçimizden Biri" yaklaşımıyla tanımladığımız Yemeksepeti markamızın kullanıcı, iş ortağı, restoran ve çalışanlarıyla kurduğu bağ bizim için çok değerli. Başarımızda bu sıkı ilişkilerin önemli katkısı var.

Şirket olarak 21 yıl boyunca yeniliğin peşini bırakmadık ve hep genç kalmayı başardık. Yeniliğe ve tazeliğe Türkiye’de liderlik ettik ve bundan sonra da bu yaklaşımımızı sürdüreceğiz.

Marketing Meetup’22 hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir