Marketing Meetup ve Param'dan iş birliği

Marketing Meetup yaklaşırken etkinliğe destek verecek olan markalar da belli olmaya başladı. Etkinlikte sunum arası video sponsorluğu yapacak olan marka "Param" oldu.

2015 yılından bu yana konu ve konuklarıyla iletişim ve pazarlama dünyasının kapılarını inovatif zihinlerle aralayan Marketing Meetup, bu yıl 18 Ekim’de 9'uncu kez gerçekleşmeye hazırlanıyor.

“Human X.0” temasıyla gerçekleşecek Marketing Meetup ana sahnesinde dijital dönüşümde güven ve itibar dinamikleri, küresel ekonomideki yeni dengeler, Web 3.0’ın geleceği, metaverse’ün değiştireceği sektörler, iklim krizi ve sürdürülebilir iş modelleri, sektörlerin dönüşüm gündemleri ve yapay zekâda yeni fırsatlar, toplumsal ve insani yönleriyle ele alınacak.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da etkinliğe eşlik eden sponsorlarımızla birlikte, konuklara ilham vermeye hazırlanan Marketing Meetup 2022'nin sunum arası video sponsorlarından biri "Param" oldu. Dilerseniz Param Grup CEO’su Emin Can Yılmaz'ın anlatımıyla Param'ı yakından tanıyalım.

Türkiye'nin ilk lisanslı elektronik para kuruluşu Param; ön ödemeli kart, fiziki/sanal POS ve daha birçok çözümle finansal teknoloji sektörünün geleceğine yön veriyor. 

Param, sektörde imza attığı ilklerle tüketicilerine yepyeni ayrıcalıklar sağlıyor. Bankalararası Kart Merkezi'nin (BKM) banka dışı ilk üyesi olmanın yanı sıra; ParamKart ürünümüzdeki yerel (TROY) ve global (Visa, Mastercard ve Discover) kart şemaları ile halihazırda 5 milyon ön ödemeli kart ile sektörün öncü kart markaları arasında yer alıyoruz. Ayrıca BKM TechPOS platformunun da ilk ve tek banka dışı üyesiyiz. 

‘Paradan Fazlası’ mottosuyla kullanıcılarımıza kolayca ödeme ve anında nakit iade kazanma ayrıcalığı sunuyoruz. Kullanıcılar, avantajlı alışverişe odaklandıkları bu dönemde, ParamKart sayesinde harcadıkça kazanmanın ve ihtiyaçlarını Param'ın desteğiyle karşılamanın mutluluğunu yaşıyor.  

100’ün üzerinde ortak markalı kart projesi ile meslek örgütlerinden AVM’lere, büyük perakende firmalarından lojistik firmalarına kadar farklı sektördeki paydaşlarımızla avantajlı iş birliklerine imza atıyoruz. 

Kartlı ödemenin olduğu her an için bir sanal POS çözümü sunan ParamPOS ürünümüzle de başta KOBİ’ler, e-ticaret firmaları ve bayi ağı olan firmalar olmak üzere 50 binin üzerinde kurumsal ve bireysel müşterinin tahsilatlarına aracılık etmenin sevincini yaşıyoruz. 

Sektördeki en uygun komisyon oranları, tahsilatları ertesi gün alabilme imkânı, dijital güvenlik, tüm kredi kartlarından tek çekim veya taksitle sanal ve fiziki ödeme alabilme gibi özellikler sayesinde Türkiye’nin en çok tercih edilen sanal POS markası haline geldik. 22 banka ve 9 kart markası ile entegre olarak çalışan ParamPOS’la; yurt içinin yanı sıra yurt dışından da Visa, Mastercard ve TROY logolu kartlarla tahsilat yapılmasını sağlıyoruz. 

Türkiye’de büyümeye hız kesmeden devam ederken, elde ettiğimiz deneyimlerle Avrupa pazarına da adım atmaya hazırlanıyoruz. İlk olarak FCA'den lisans alarak kurduğumuz ParamUK markasıyla İngiltere’de faaliyet göstereceğiz. Türkiye-İngiltere arasında para gönderme ve alma konusunda kullanıcılara kolaylıklar sağlamanın yanında, iş birlikleri ve rekabeti artıracak yeniliklerle pazar payımızı hızla yükseltmeyi amaçlıyoruz. İngiltere’nin ardından yeni yatırımlarla diğer Avrupa ülkelerine de açılmayı planlıyoruz. 

Fintech sektörünün lider markası olarak, yakın zamanda sektördeki en önemli yatırım başarılarından birini gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD), CEECAT Capital, Alpha Associates ve Revo Capital’ın katıldığı ilk turda 200 Milyon USD üstünde değerleme ile yatırım aldık. Bu önemli yatırımın hem Türkiye’de hem de Avrupa’da büyüme yolculuğumuzda bize güç kazandıracağına inanıyoruz.

Marketing Meetup’22 hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir