Marketing Meetup ve Eker'den işbirliği

Marketing Meetup yaklaşırken etkinliğe destek verecek olan markalar da belli olmaya başladı. Etkinlikte kahvaltı sponsorluğu yapacak olan marka "Eker" oldu.

2015 yılından bu yana konu ve konuklarıyla iletişim ve pazarlama dünyasının kapılarını inovatif zihinlerle aralayan Marketing Meetup, bu yıl 18 Ekim’de 9'uncu kez gerçekleşmeye hazırlanıyor.

“Human X.0” temasıyla gerçekleşecek Marketing Meetup ana sahnesinde dijital dönüşümde güven ve itibar dinamikleri, küresel ekonomideki yeni dengeler, Web 3.0’ın geleceği, metaverse’ün değiştireceği sektörler, iklim krizi ve sürdürülebilir iş modelleri, sektörlerin dönüşüm gündemleri ve yapay zekâda yeni fırsatlar, toplumsal ve insani yönleriyle ele alınacak.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da etkinliğe eşlik eden sponsorlarımızla birlikte, konuklara ilham vermeye hazırlanan Marketing Meetup 2022'nin kahvaltı sponsoru "Eker" oldu. Dilerseniz Eker Süt Ürünleri Genel Müdür Yardımcısı Nevra Eker'in anlatımıyla Eker'i yakından tanıyalım.

Eker Süt Ürünleri olarak, 2022 yılında kuruluşumuzun 45. yılını kutluyoruz. Bursa’da süt endüstrisi sektörünün en gelişmiş teknolojiye sahip olan fabrikasında üretim yaparken, Türkiye genelindeki tüm dağıtımı, aracı kullanmadan kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz. Geniş ürün ailemizde; ayran, yoğurt, süt, sütlü tatlı çeşitleri gibi sevilen lezzetlerin yanı sıra beyaz peynir, kaşar peynir ve tereyağı seçenekleri de yer alıyor. Son yıllarda probiyotik ürün gamımızı genişlettik. Kefir, probiyotik ayran ve sofra yoğurdunun yanı sıra meyveli, şeker ilavesiz probiyotik yoğurt seçenekleri de ürün ailemize katıldı.

Markamızı konumlarken sektöre, topluma ve çalışanlarımıza faydalı olma hedefimizi yansıtan “Eker İyi Ki Var” söylemini kullanıyoruz. Türkiye’nin en başarılı ve örnek gösterilen süt ürünleri markalarından biri olma vizyonu ile hareket ediyoruz. 2020 ve 2021'de yapılan sektörel araştırmalarda, üst üste iki kez sektörünün en beğenilen üç şirketinden biri seçilerek vizyonumuzu güçlendirdiğimize inanıyoruz. Misyonumuzu ise süt ürünleri sektörünün gelişimine öncülük ederken, tüketicilere sağlıklı, kaliteli, inovatif ürünler sunmak olarak belirledik.

Yeni dönemde; e-ticaret ile dijital dönüşüme, yenilikçi ürünlere, ihracata ağırlık verirken, toplumsal fayda sağlayan sosyal sorumluluk çalışmalarına odaklanmayı sürdüreceğiz. Ülkemizde pazar payımızı artırırken, Avrupa Birliği ülkelerine Türkiye’den sütlü tatlı ihracatı yapan ilk marka olarak, dış ticarete daha fazla öncelik vermeyi hedefliyoruz.

Marketing Meetup’22 hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir