Marketing Meetup ve Digital Exchange'ten işbirliği

Marketing Meetup yaklaşırken etkinliğe destek verecek olan markalar da belli olmaya başladı. Etkinlikte sunum arası video sponsorluğu yapacak olan marka "Digital Exchange" oldu.

2015 yılından bu yana konu ve konuklarıyla iletişim ve pazarlama dünyasının kapılarını inovatif zihinlerle aralayan Marketing Meetup, bu yıl 18 Ekim’de 9'uncu kez gerçekleşmeye hazırlanıyor.

“Human X.0” temasıyla gerçekleşecek Marketing Meetup ana sahnesinde dijital dönüşümde güven ve itibar dinamikleri, küresel ekonomideki yeni dengeler, Web 3.0’ın geleceği, metaverse’ün değiştireceği sektörler, iklim krizi ve sürdürülebilir iş modelleri, sektörlerin dönüşüm gündemleri ve yapay zekâda yeni fırsatlar, toplumsal ve insani yönleriyle ele alınacak.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da etkinliğe eşlik eden sponsorlarımızla birlikte, konuklara ilham vermeye hazırlanan Marketing Meetup 2022'nin sunum arası video sponsorlarından biri "Digital Exchange" oldu. Dilerseniz Digital Exchange Co-Founder & CEO Emrah Pamuk'un anlatımıyla Digital Exchange'i yakından tanıyalım.

Digital Exchange; dijital fabrika yaklaşımını benimsemiş, markalara, müşterilere ve iş ortaklarına küresel anlamda 360° hizmet veren bir dijital pazarlama ve teknoloji ajansıdır.

Digital Exchange’de 20’den fazla iş kaleminde hizmet veriliyor. 6’sını dikeyde markalaşırken her biri alanında profesyonel kadrolardan oluşan bu dijital çatı altında; 2gether Social (Veriye Odaklı Influencer ve İçerik Dağıtım Network), Medialogy (SaaS ve Butik İçerik Fabrikası), Rawy (Video Üretim Platformu), İhracat.in (Küresel Pazarlama), Accumulate (Omnichannel Pazarlama), Uniquesales (Teknoloji Satış ve Pazarlama) ile hizmetler sunuyor.

Digital Exchange, oluşan dijital dünyada yetenekleri geliştirmek için kaliteye, yeniliğe ve hıza odaklanıyor. Bu yetenekleri oluşturup gerçekleştirirken birden fazla dikeyde çarpıcı, ödüllü hizmetler ve tasarımlar yaratmak Digital Exchange'nin en büyük mottosu. Dijital Exchange, iş ortağımız olan ajansların, şirketlerin ve markaların projelerini sürekli olarak başarının 'deneyimini' yaşatmakla birlikte; güvenilir dijital pazarlama ortağı olmayı ve büyütmeyi hedeflemekte.

Markalarımız, dijital çözümlerimiz ve sunduğumuz çözümler
Markalarımız: 2Gether Social – Medialogy – Rawy – Accumulate - İhracat.in

Dijital çözümlerimiz: Influencer Marketing, Hedef Kitle Analizi, Veriye Dayalı Influencer Marketing, Performans Raporlama, İçerik oluşturma ve yönetimi, Etnik Pazarlama, Native Reklam, Contra Marketing, Marka Entegrasyonu, Mobil Uygulama oluşturma ve entegrasyon, Online – Offline Medya Planlama ve Strateji, Kampanya İçerik Üretimi- Yönetimi ve Raporlama, Hızlı ve Kaliteli Video İçerik Üretimi, Online satış ve pazarlama (Facebook – Amazon - e-BAY – TikTok – Instagram), Sanal Gerçeklik ile Ürün Tanıtımı (AR/VR), Ürün ve Kategori Açıklaması, Landing Page oluşturulması ve hazırlanması, Sosyal Medya – Blog ve Web Sitesi içerik hazırlanması, Yapay Zekâ içerik üretimi ve denetimi

Ülke olarak rekabet gücümüzü artırmak için sektörümüzün de sürdürülebilir büyümesinin desteklenmesi gerektiğine inanıyoruz. Dilediğiniz her şey 7/24 kapınıza kadar teslim ediliyor. Bu öyle bir ekonomi ki küçük işletmeler büyük devlerle rekabet edebiliyor. Veriye dayalı kişiselleştirme ve içerik yayıncı, ajans ve reklamverenlerin odağında olmaya devam edecek. Biz de Digital Exchange olarak e-İhracat, e-Ticaret alanında markalarımıza hızlı ve güçlü çözümler sunuyoruz.

Sunduğumuz çözümler: Dijital Pazar Analizi (Ülke, şehir ve Lokasyon), Ürün Ağı Oluşturma, Hedefli Pazarlama, E-mail Pazarlama ve Otomasyon, Ürün ve Kategori Analizi, İnfografik İçerik Üretimi, Farklı Dillerde İçerik Üretimi, Yapay Zekâ Araçları ve Platformları ile Kitleleri Tanımlama, Teknolojik Gelişim ve Güncelleme Optimizasyonu, Dijital Pazarlama Otomasyonu, Global Pazaryeri Yönetimi

Marketing Meetup’22 hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir