Marketing Meetup ve Cleopatra Ink'ten işbirliği

Marketing Meetup yaklaşırken etkinliğe destek verecek olan markalar da belli olmaya başladı. Etkinlikte deneyim alanı sponsorluğu yapacak olan marka "Cleopatra Ink" oldu.

2015 yılından bu yana konu ve konuklarıyla iletişim ve pazarlama dünyasının kapılarını inovatif zihinlerle aralayan Marketing Meetup, bu yıl 18 Ekim’de 9'uncu kez gerçekleşmeye hazırlanıyor.

“Human X.0” temasıyla gerçekleşecek Marketing Meetup ana sahnesinde dijital dönüşümde güven ve itibar dinamikleri, küresel ekonomideki yeni dengeler, Web 3.0’ın geleceği, metaverse’ün değiştireceği sektörler, iklim krizi ve sürdürülebilir iş modelleri, sektörlerin dönüşüm gündemleri ve yapay zekâda yeni fırsatlar, toplumsal ve insani yönleriyle ele alınacak.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da etkinliğe eşlik eden sponsorlarımızla birlikte, konuklara ilham vermeye hazırlanan Marketing Meetup 2022'nin deneyim alanı sponsorlarından biri "Cleopatra Ink" oldu. Dilerseniz Cleopatra Ink Dijital Pazarlama Direktörü Cenk Kanıkman'ın anlatımıyla Cleopatra Ink'i yakından tanıyalım.

Cleopatra Ink, 2014 yılından bu yana yaklaşık 80’den fazla stüdyosu ile dövme ve piercing hizmeti veren sektöründe en büyük markadır. Güncel olarak 13 ülkede aynı kalite ve standartlarda dövme ve piercing hizmeti veriyoruz. Stüdyolarımızda, sizleri karşılayan müşteri ilişkileri sorumlularından tutun, size özel ve ücretsiz tasarımlar yapan grafik tasarımcılarımıza kadar yoğun ilgi eşliğinde eşsiz bir deneyim yaşatıyoruz. Bunların yanı sıra kendi dövme sanatçılarımızı yetiştirdiğimiz Cleopatra Ink Academy ve sektörümüzün tek dergisi olan Inkjection gibi girişimlerimiz de bulunuyor.

Şirketimizin vizyonu, dünyanın her ülkesinde ve her şehrinde dövme ve piercing sektörüne yenilikler katarak öncü olmak ve dövme sanatını tüm dünyada kalite ve kreatif anlamda en üst seviyeye taşımak. Misyonumuz ise global çapta Cleopatra Ink markasını akıllara kazımak, üst düzey hijyen koşullarına ve yüksek kaliteye sahip hizmet anlayışımız ile dövme severlere en iyi deneyimi yaşatmaktır. Uluslararası normlarda sunduğumuz hizmetlerimizi, en yeni ekipmanlar, teknikler ve profesyonel sanatçılarımızla sunarken kalite ve güven algısını her alanda hissettiriyoruz.

Şirket hedeflerimiz arasında ise, Türkiye’nin merkez ofisi çevresinde Yunanistan, Almanya, Tüm İskandinav ülkeleri ve Amerika’da şirket kurarak ve organizasyon yapıları oluşturarak profesyonel ekiplerle global bir marka yaratmak. Sonrasında ise Avustralya, Japonya ve Güney Kore yeni hedef pazarlarla birlikte İstanbul’dan yönetebileceği büyük organizasyon yapıları kurmak yer alıyor. En önemli amaçlarımızdan biri ise paydaşlarla ve müşterilerle birlikte sektörün kalite standartlarını yükseltmek. Hizmet kalitesi ve yüksek hijyen kurallarına bağlı kalarak, sanatı ve teknolojiyi buluşturan bu modern konsepti her kıtada ve her ülkede yaygınlaştırmayı hedefliyoruz. Cleopatra Ink markasının, dövme ve piercing denilince dünya çapında akıllara gelen ilk ve bir Türk markası olarak, dünyaya kalıcı bir iz bırakmayı arzu ediyoruz.

Marketing Meetup’22 hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir