Marketing Meetup ve Adform'dan işbirliği

Marketing Meetup yaklaşırken etkinliğe destek verecek olan markalar da belli olmaya başladı. Etkinlikte yaka ipi sponsorluğu yapacak olan marka "Adform" oldu.

2015 yılından bu yana konu ve konuklarıyla iletişim ve pazarlama dünyasının kapılarını inovatif zihinlerle aralayan Marketing Meetup, bu yıl 18 Ekim’de 9'uncu kez gerçekleşmeye hazırlanıyor.

“Human X.0” temasıyla gerçekleşecek Marketing Meetup ana sahnesinde dijital dönüşümde güven ve itibar dinamikleri, küresel ekonomideki yeni dengeler, Web 3.0’ın geleceği, metaverse’ün değiştireceği sektörler, iklim krizi ve sürdürülebilir iş modelleri, sektörlerin dönüşüm gündemleri ve yapay zekâda yeni fırsatlar, toplumsal ve insani yönleriyle ele alınacak.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da etkinliğe eşlik eden sponsorlarımızla birlikte, konuklara ilham vermeye hazırlanan Marketing Meetup 2022'nin yaka ipi sponsoru "Adform" oldu. Dilerseniz Adform Türkiye Ülke Müdürü Cem Eroğlu'nun anlatımıyla Adform'u yakından tanıyalım.

Adform, endüstrinin tek bağımsız ve global reklam teknolojileri platformu. Burda bağımsızlığın altını çizmek isterim, zira herhangi bir medya kuruluşu veya mecra tarafından fonlanmayan ve sahipliği olmaması ile birlikte 360 derece hem reklamverene hem de mecralara reklam teknolojileri alt yapısı sağlıyor olması, bağımsızlığının teknoloji geliştirme konusunda gücüne ispat niteliğinde.

DSP üzerinden dijitalleşen her kanaldan satın alma hizmetini (TV ve açık hava dahil), ad-server üzerinden raporlamasını ve DMP ile veri yönetimini sağlıyoruz. Aynı şekilde de mecralara SSP ve DMP gibi hizmetleri sağlayarak gelirlerini artırmasını sağlıyoruz.

Eşit rekabetin olduğu ve kişisel verilerin manipule edilmediği temiz bir internet üzerine kurulu Adform. Bu nedenle kurulduğu ilk günden itibaren kişisel veriler üzerine değil tamamen anonim veriler üzerinden teknolojisini geliştirdi. Her türlü yeniliğe ilk adapte olan platform olmaya devam etmek, zira bunu çerezsiz hedefleme dünyasında da görmüş ve ispatlamış durumdayız.

Marketing Meetup’22 hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

Kariyer
Mavi kedi evleriyle patili dostları koruyor

Marka, "Miav" kedi evleriyle de hayvanları korumaya devam ediyor.

Bunlar İlginizi Çekebilir