Marketing Meetup'ta imza günü

Akan Abdula ve Erdem Aksakal, imza etkinliğiyle Marketing Meetup katılımcıları ile buluşuyor.

Marketing Meetup bu yıl 18 Ekim'de "Human X.0" temasıyla; dijital dönüşümde güven ve itibar dinamikleri, küresel ekonomideki yeni dengeler, Web 3.0’ın geleceği, Metaverse’ün değiştireceği sektörler, iklim krizi ve sürdürülebilir iş modelleri, sektörlerin dönüşüm gündemleri ve yapay zekâda yeni fırsatlar toplumsal ve insani yönleriyle ele alınmaya ve yaratıcı isimlerle keşfe çıkmaya hazırlanıyor.

2015 yılından bu yana konu ve konuklarıyla iletişim ve pazarlama dünyasının kapılarını inovatif zihinlerle aralayan Marketing Meetup, 18 Ekim'de Wyndham Grand İstanbul Levent'te konuklarıyla buluşacak.

Bu yıl; "Yarınki Biz" konu başlığıyla konuşmacı olarak yer alacak olan SAP Global Pazarlama Direktörü Erdem Aksakal saat 10:30'da ve "Bilinç Dışı, Deneyim ve Müşteri" konu başlığıyla konuşmacı olarak yer alacak olan FutureBright  Kurucusu Akan Abdula saat 16:40'ta Marketing Meetup konuklarıyla imza etkinliğinde buluşacak.

Yeni çağın öngörülerini tüm bileşenleriyle birlikte sunmaya hazırlanan Marketing Meetup’22 hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir