Marketing Meetup: Human X.0 özel NFT’leri, ELYT.net ile dağıtılacak

İletişim ve pazarlama dünyasının kapılarını inovatif zihinlerle aralayan Marketing Meetup, bu yıl 9’uncu kez 18 Ekim’de “Human X.0” temasıyla gerçekleşecek. Katılımcılara sınırlı sayıdaki özel tasarlanmış dijital NFT kartlar hediye edilecek.

2015 yılından bu yana konu ve konuklarıyla iletişim ve pazarlama dünyasının kapılarını inovatif zihinlerle aralayan Marketing Meetup'a geri sayım başladı. 

18 Ekim 2022’de, “Human X.0” temasıyla gerçekleşecek Marketing Meetup’ta; dijital dönüşümde güven ve itibar dinamikleri, küresel ekonomideki yeni dengeler, Web 3.0’ın geleceği, Metaverse’ün değiştireceği sektörler, iklim krizi ve sürdürülebilir iş modelleri, sektörlerin dönüşüm gündemleri ve yapay zekâda yeni fırsatlar, toplumsal ve insani yönleriyle ele alınacak. Marketing Meetup hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Human X.0 Özel NFT’leri ELYT.net ile dağıtılacak
Ahmet Usta ve Mesut Çevik tarafından 2022 yılında kurulan yerli teknoloji şirketi ELYT'nin ilk ürünü olan ELYT.net bir müşteri sadakat ve pazarlama platformu olarak kullanıcılarının sadakate dayanan kazanımlarını NFT’lere dönüştürmesine imkân sunuyor.

Pazarlamasyon ve ELYT.net işbirliği ile Marketing Meetup katılımcılarına, etkinlik başlıklarından esinlenerek tasarlanan sınırlı sayıdaki özel NFT serisi hediye edilecek.

The Metaverse, The Insight, The Sustainability, The Art in Cells, A Human in Another Universe ve Human X.0 başlıklarına sahip özel tasarlanmış ve farklı enderlik seviyelerine sahip dijital kartlar, etkinlik sonrasında katılımcılara dağıtılacak özel seri kodları ile ELYT.net üzerinden alınabilecek. 

500 adet ile sınırlı paketlerin içinden çıkan farklı enderlikteki kartlar ile Marketing Meetup katılımcıları ELYT.net üzerindeki hediyeleri alabilecekler. Dileyen kullanıcılar ise ileride Pazarlamasyon’un sunacağı fırsatlardan ve yeni seçeneklerden faydalanmak için dijital kartlarını saklayabilecek. ELYT.net’in sunduğu yenilikçi yaklaşım ile kullanıcıların bir kripto cüzdan açması ve yönetmesi gerekmediği için tüm süreç çok basit adımlar ile sunuluyor ve sezgisel şekilde kullanılabiliyor.

Bu sene erişime açılan ELYT.net NFT ve Web 3 teknolojilerini gerçek bir iş model ile birleştiriyor. ELYT.net Influencer ve Markaların herhangi bir teknolojik altyapı yatırımı yapmaksızın müşteri sadakat ve ödül programları sunmalarını sağlarken, dileyen markaların ELYT.net’i bir yeni pazarlama kanalı olarak kullanmasına da kapı açıyor.

ELYT.net ve Pazarlamasyon işbirliği ile sunulan özel paket ve kartlara buradan ulaşılabilirsiniz. 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir