Marketing Meetup'a Bahar Kampanyası ile "1 alan 2 katılıyor!"

Marketing Meetup 2022 Bahar Kampanyası'yla kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor!

2015 yılından bu yana konu ve konuklarıyla iletişim ve pazarlama dünyasının kapılarını inovatif zihinlerle aralayan Marketing Meetup, bu yıl 18 Ekim’de 9'uncu kez gerçekleşmeye hazırlanıyor.

“Human X.0” temasıyla gerçekleşecek Marketing Meetup ana sahnesinde dijital dönüşümde güven ve itibar dinamikleri, küresel ekonomideki yeni dengeler, Web 3.0’ın geleceği, metaverse’ün değiştireceği sektörler, iklim krizi ve sürdürülebilir iş modelleri, sektörlerin dönüşüm gündemleri ve yapay zekâda yeni fırsatlar, toplumsal ve insani yönleriyle ele alınacak.

Marketing Meetup'tan kaçırılmayacak Bahar Kampanyası
18 Ekim 2022’de, “Human X.0” temasıyla Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleşecek olan Marketing Meetup, geçtiğimiz yıllardan farklı olarak bu yıl eş zamanlı olarak metaverse'te de konuklarını ağırlayacak. Bu eşsiz deneyime ortak olmak ve Bahar Kampanyası ile 1 bilet fiyatına 2 kişilik katılım sağlamak için [email protected] adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Marketing Meetup’22 hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

Kariyer
Dünyanın Down sendromlu ilk sanal influencer'ı "Kami"

Dünyanın Down sendromlu ilk sanal influencer'ı Kami, down sendromlu 100'den fazla gerçek genç kadının yüzünün birleşiminden oluşturuldu.

Bunlar İlginizi Çekebilir