Markalar için özelleştirilmiş metaverse platformu: "NextAR"

Arimars markaları; sanat, tasarım ve teknolojiyi bir araya getiren özelleştirilmiş NextAR Metaverse Platformu ile yeni dünyaya hazırlıyor!

Sanal ve fiziksel gerçekliklerin nasıl bir araya gelebileceğini keşfederken geleceğimizi şekillendirecek ve iş yapma şeklimizi değiştirecek NextAR Platformu'nu deneyimleme olanağı sunan Arimars, 3 yıldan uzun süredir AR-GE çalışmalarını yürütüyor.

Platform, benzerlerinden farklı olarak markaların mevcut web sitelerine çok kolay bir şekilde entegre olurken aynı zamanda yaygın olarak kullanılan tüm cihazları da destekliyor. Tek bir tıklama ile erişilebilen ve bağlantı linki kolayca paylaşılabilen platform, bilgisayar, sanal gözlükler veya mobil cihazlar ile kolayca kullanılıyor. Bu özelliği ile limitli cihaz destekleyen uygulamalara göre oldukça önemli bir avantaja sahip.

Geleneksel platformların kapalı toplulukları yerine geniş kitlelere hızlıca ulaşma imkânı sunan ve kalitesi yüksek görseller ile oluşturulan, marka hikayesine uygun ortamlar ile markaları yeni bir evrene hazırlıyor.

Platform, markalar için seçebilecekleri veya onlar için özel olarak hazırlanan satın alınabilen veya kiralanabilen ortamlar, sanal varlıklar, video, görsel gibi içerikler, animasyonlar, etkileşim ve avatar seçenekleri sunuyor. 

Kullanıcılar bu 3 boyutlu ortam içinde fiziksel mağazadakine benzer bir deneyim ile gezebilirken aynı zamanda video izleyebiliyor, görseller veya sanal varlıkları inceleyebiliyor, etkileşime girebiliyor.

Bir marka bir veya daha fazla ortama sahip olurken kullanıcıları bu ortamlar arasında geçiş yapabiliyorlar. Dönemsel güncellemeler, oyunlaştırmalar, etkileşimli animasyonlar ile kullanıcıların tutkusu haline gelecek, marka ve ürün ile özdeşleştirilebilen bu platform aynı zamanda firmalara yeni bir satış ve pazarlama alanı açıyor.

Konusunda lider firmalar tarafında tercih edilen NextAR Metaverse Platformu, perakendeden, eğitime, sağlıktan tekstil ve seyahate kadar tüm sektörlerde kullanılabilecek bir altyapıya sahip. Pazarlama uzmanları çalışmalarını başka platformlara yönlendirmeye ihtiyaç olmadan kolayca kendi web siteleri üzerinde yapabilir ve mevcut müşterilerini kolayca kendi özelleştirilmiş Metaverse dünyasına dahil edebilir.  

Platformun modüllerinden biri olan e-ticaret modülü ise firmaların mevcut e-ticaret sitelerine entegre olarak kullanıcıların satın alma işlemi de yapabilmelerini sağlıyor. Artırılmış gerçeklik modülü ise ürün görselleştirme ve satın almadan önce görüntüleme özelliği ile de firmaların pazarlama gücünü artırıyor. Markaların birden fazla platformda bulunması yerine hepsi bir arada bir çözüm olarak kullanılabilecek NextAR Metaverse Platformu, yenilikçi, esnek ve modüler bir yapıya sahip. 

Arimars Operasyon Direktörü Buket Ustaoğlu, AR-GE çalışmalarına devam eden platformun mevcut yapısına ilave olarak 2022 yılı içinde yayınlayacakları pek çok yeni sürprize hazırlandıklarını belirtti.

Kariyer
TotalEnergies İstasyonları: "Tam performans ile tasarruf"

TotalEnergies İstasyonları'nın yeni reklam filmi yayında.

Bunlar İlginizi Çekebilir