Lüks giyim ürünleri Meta Avatars Store'da

Meta; Instagram, Facebook ve Messenger uygulamalarındaki avatarlar için yeni bir kıyafet mağazası açıyor.

Instagram, Facebook ve Messenger gibi uygulamaları çatısı altında bulunduran Meta, uygulamalardaki avatarlar için yeni bir dijital kıyafet mağazası açıyor.

Meta Avatars Store adlı dijital kıyafet mağazasında; Balenciaga, Prada ve Thom Browne gibi lüks tüketim markaları, ürünlerini sergileyecek. Meta CEO’su Mark Zuckerberg anlaşmayla ilgili olarak dijital ürünlerin metaverse'te kullanıcıların kendilerini ifade etmeleri için önemli bir yol olduğu ve yaratıcı ekonomi için itici bir gücü olacağı görüşünde.

Zuckerberg yaptığı açıklamada, lüks tüketim markalarının uygulama üzerinden satın alınabileceğini duyururken Business Insider’da yer alan bir habere göre Meta Avatars Store’daki dijital kıyafetlerin fiyatlarının 2,99 dolar ile 8,99 dolar arasında olacağı belirtildi. Ayrıca platformda yeni tasarımcılara ve markalara da satışın olacağı söyleniyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir