LOVA Yatak’ta üst düzey atama

Lova Yatak'ın yeni genel müdür yardımcısı belli oldu.

Lova Yatak’ın yeni genel müdür yardımcısı mobilya ve yatak sektörünün deneyimli isimlerinden Erim Tamer oldu.

Lova Yatak’ın yeni dönem çalışmalarının bir parçası olmaktan memnuniyet duyduğunu belirten Tamer, "Türkiye’nin rahat uyku markası Lova Yatak için çok çalışarak üretmeye ve her daim fark yaratmaya devam edeceğiz, bu rahatlığı tüm dünya ile buluşturmak için çalışacağız." dedi. 

Lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü’nde tamamlayan Erim Tamer, çalışma hayatına, 2005 yılında Koleksiyon Mobilya’da Ofis Mobilyaları Departmanında Perakende Satış Temsilcisi olarak başladı. İlerleyen dönemde ise yine Koleksiyon Mobilya’da Kurumsal Satış Departmanında Satış Müdürü olarak görev yaptı. 2009-2016 yılları arasında ise Mudo Concept’te sırasıyla; Mağaza müdürü, Satış ve Kategori Müdürü görevlerinde bulundu. Ardından 2016-2020 yılları arasında ise Yataş Grup’ta Markalar Ürün Direktörü olarak görev aldı. Tamer, 2020 – 2022 yılları arasında da Doğtaş Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldı. 

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir