L’Oréal Grup'ta Üst Düzey Atama

Bir süredir L'Oréal Türkiye’nin E-Ticaret Kanal Müdürü görevini üstlenen Deniz Kutsal, Nisan 2021 itibari ile L’Oréal Grup Paris Merkez Ofisi’nde Doğu Avrupa Bölgesi’nden sorumlu Tüketici Ürünleri Bölümü E-Ticaret Müdürü rolüne terfi etti.

L'Oréal Türkiye’ye 2017’de Tüketici Ürünleri Online Kategori Müdürü olarak katılan Deniz Kutsal, son olarak E-Ticaret Kanal Müdürü olarak görev yaptı. L'Oréal Türkiye tarafından paylaşılan bilgilere göre, Deniz Kutsal, teknik bilgisi ile e-ticaret kanalının kurulumunda ilk günden itibaren çok büyük bir rol oynadı.

Deniz Kutsal'ın geliştirme çabaları ve doğru kaynakları etkin bir şekilde kullanması ile kurguladığı ekibi, sektörde yaptığı işlerle hem yurtiçinde hem de L’Oréal Grup bünyesinde birçok ödüle layık görüldü. Aynı zamanda, Paris'e taşınacak olan Kutsal'ın, aralarında; Rusya, İsrail, Türkiye gibi ülkelerin de bulunduğu Doğu Avrupa Bölgesi’nden sorumlu olacak.

Ortaokul ve lise eğitimini İzmir Saint-Joseph lisesinde tamamlayan Deniz Kutsal, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Ekonometri lisans ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde eMBA yüksek lisans programından mezun oldu. 2009 yılından itibaren online ve e-ticaret sektöründe çeşitli görevlerde yer alan Deniz Kutsal, 2012 yılında Turkcell’in ve 2017 yılında Samsung’un online satışlarının kurulmasında yer almıştır.

Kariyer
Dünyanın Down sendromlu ilk sanal influencer'ı "Kami"

Dünyanın Down sendromlu ilk sanal influencer'ı Kami, down sendromlu 100'den fazla gerçek genç kadının yüzünün birleşiminden oluşturuldu.

Bunlar İlginizi Çekebilir