Logitech yeni stüdyo serisi POP Keys ve POP Mouse’u tanıttı

Logitech, emojilerle kişiselleştirilebilen yeni ürünleri POP Keys Klavye ve POP Mouse’u duyurdu.

Logitech, Stüdyo Serisi’nin en yeni ürünleri POP Keys Klavye ve POP Mouse’u, özel bir etkinlikle basına tanıttı. Çalışma rutinine renk katan neşeli aksesuar serisinin yeni parçaları olan klavye ve mouse, üç renk seçeneği sunan retro görünümüyle dikkat çekiyor. 

Her iki POP ürünü de Bluetooth veya Logi Bolt kablosuz alıcı aracılığıyla aynı anda üç farklı cihaza bağlanabiliyor ve cihazlar arası geçiş yapılabiliyor. POP Keys, macOS, Windows, iOS, iPadOS, Chrome OS ve Android ile; POP Mouse ise Windows, macOS, iPadOS, Chrome OS ve Linux ile uyumlu olarak çalışıyor.

Logitech’in aksesuar serisinin yeni parçaları olan klavye ve mouse, üç renk seçeneği sunan retro görünümüyle geliyor. Yeni ürünler, Logitech Türkiye Ülke Müdürü Sinem Erdoğmuş Yavuz ve Logitech Türkiye ve Orta Asya Bölgesi Pazarlama Müdürü Birol Sülük’ün ev sahipliğinde gerçekleşen deneyim odaklı bir sunumla basına tanıtıldı.

Yeni ürünlerle ilgili görüş bildiren Logitech Türkiye Ülke Müdürü Sinem Erdoğmuş Yavuz, “Logitech teknolojik yeniliklerinin yanında, tüketici elektroniği alanında trendleri ve tüketici beklentilerini çok yakından takip eden, çoğu zaman trendi bizzat oluşturan ve bu anlayışını tasarımlarına çok başarılı bir şekilde yansıtan sektörünün öncü kurumlarından biri… Stüdyo Serisi ve bu kapsamda bugün tanıtımını gerçekleştirdiğimiz POP Keys ve POP Mouse da markamızın kullanıcılarına bu bakış açısını fazlasıyla yansıtan ürünler olarak öne çıkıyor. Günümüzün değişen çalışma kültüründe, özellikle Z kuşağında artık herkes kullandığı ürünlerin fonksiyonelliği ve verimliliğinin yanında, çalışma ortamına uyumuna, tarzını yansıtmasına ve işine renk katmasına dikkat ediyor. POP Keys ve POP Mouse, retro tarzını günün trendleri ve fonksiyonellikle birleştiren tasarımıyla bu beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Benim de büyük bir keyifle kullandığım yeni ürünlerimizin kullanıcılarımız nezdinde de ilgiyle karşılanacağına inanıyoruz.” dedi. 

Logitech Türkiye ve Orta Asya Bölgesi Pazarlama Müdürü Birol Sülük ise yeni ürünler hakkında detaylı bilgileri içeren bir sunum gerçekleştirirken, “Logitech Stüdyo Serisi, her bireyin özgünlüğünü kucaklıyor. POP Keys ve POP Mouse ile, üretkenlikten ödün vermeyen, kendilerini kullandıkları aksesuarlar ile ifade etmeyi seven genç kullanıcılarımızı memnun etmeyi hedefledik. Günlük hayatın vazgeçilmezi emojiler ise bu seri ile artık klavyelerin bir parçası haline geliyor. Verimliliği ve kişisel stili üst seviyelere taşıyacak doğru aksesuarlar POP Keys ve POP Mouse ile tarzı masaya yansıtmak artık çok daha kolay." dedi.

 

Kariyer
Hugo Boss'dan NFT koleksiyonu

Almanya merkezli ünlü moda markası Hugo Boss'un genç giyim markası Hugo, yeni NFT koleksiyonunu duyurdu.

Bunlar İlginizi Çekebilir