Lipton Dünya Komşu Günü'nü Atlamadı Yine Konuşalım Artık Dedi

  • Lipton 2018'de belki de en çok konuşulan ilk #KonusalımArtık kampanyasını sürdürülebilir kılmak için hiçbir fırsatı atlamıyor ve farklı farklı yaratıcı çalışmalarla karşımıza çıkıyor. 
  • Televizyon tarihinin en uzun reklamı ile gündeme gelen #KonusalımArtık, tüm Türkiye'yi televizyonu, sosyal medyayı bırakıp birbirleriyle konuşmaya davet etmişti. 
  • İlgili yazı; Lipton Türkiye’den Türk Televizyon Tarihinin En Uzun Reklamı


Televizyon tarihinin en uzun reklamı ile 2018'e damga vuran Lipton bu reklamda kullandığı sloganı her fırsatta kullanmaya devam ediyor. İletişim çağındaki iletişimsizliğimizi hatırlatmak isteyen Lipton geçtiğimiz hafta Instagram'a uzun bir süre erişim sıkıntısı yaşamamızın ardından bir teşekkür mesajı yayımlayarak kampanyayı yeniden canlandırmıştı. 

Marka, sosyal medya hesaplarından yayınladığı reklam filminde komşularımızı en son ne zaman gördüğümüzü sorarken; açık havada unuttuğumuz komşuluk değerlerimizi hatırlatmak istedi.

Yukarıda gördüğünüz ilginç açık hava çalışmasına imza atan Lipton, kısa ve öz bir reklam filmi yayınlayarak da aynı mesajı verdi. Dijitalleşen dünyada eskiden var olan çay içip sohbet etme kültürünün kaybolduğuna işaret eden Lipton çay sohbetlerine dahil olmak istiyor ve müthiş bir noktaya parmak bastığını kendisi de farkında olduğundan olsa gerek hiçbir #KonusalımArtık fırsatını kaçırmıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=oJPxbuDrHs4

Kariyer
Arzum 55’inci yaşını 55 ayrı tasarımla kutladı

Arzum, 55’inci yılını 55 farklı tasarımcıyla gerçekleştirdiği sergi ile kutladı.

Bunlar İlginizi Çekebilir