LinkedIn, Clubhouse benzeri etkinlikler düzenlemeye hazırlanıyor

LinkedIn, Clubhouse benzeri toplantı ve tartışma ortamı sunan etkinlikler düzenlemeye hazırlanıyor.

Geçtiğimiz Mart ayında LinkedIn, Clubhouse'un getirdiği bir özellik olan ses odaları özelliği üzerinde çalışıyordu. LinkedIn son geliştirmelerle birlikte sanal ortamda canlı yayınlanan etkinlikleri kullanıcılarıyla buluşturacak.

Uzun süredir planlanan canlı sohbet odaları özelliğini önümüzdeki ay kullanıcılarına sunmayı planlayan LinledIn'ın, özelliğin video sürmünü ise bahar aylarında uygulamaya entegre etmesi bekleniyor. Bu adımla birlikte LinkedIn üzerinden yeni eğitimler, webinar'lar ve çeşitli etkinlikler gerçekleştirileceği düşünülüyor.

LinkedIn'ın oluşturduğu şirket içi araçlarda sunulacak olan özellikte kullanıcılar, düzenlenen etkinlikler sırasında ve sonrasında birbirleriyle iletişim halinde olabilecekler fakat toplantı sahibi olan kullanıcılar, tartışmaları yönetebilecek. İlk aşamada etkinlik biletleri ücretsiz olsa da sonrası için LinkedIn, bilet ücretinin olacağı bir geliştirme için çalışıyor.

Kariyer
Burger King'den 911'i aramayı bıraktıracak reklam kampanyası

Ünlü fast-food zinciri Burger King, müşterilerinin geri bildirimlerine önem verdiğini göstermek için hazırladığı reklam kampanyasında müşterilerinin 911 konuşmalarının ses kayıtlarını kullandı.

Bunlar İlginizi Çekebilir