Levi's Pride 2021 Koleksiyonunu Tanıttı

Birkaç ay önce LEGO ile işbirliği yapan Levi's geçtiğimiz haftalarda da Pokemon'un 25. yılına özel yeni bir koleksiyon hazırlamıştı. Koleksiyon orijinal Pokémon animasyon serisinin ilk sezonundan esinlenen koleksiyon, hem popüler karakterlerin hem de Kanto bölgesinin ormanlık ortamlarının grafik ve baskılarını içeren bir dizi Levi’s denim, üst giyim, alt giyim, tişört ve aksesuarları içeriyordu. Levi's son olarak da bu hafta Pride 2021 için hazırladığı yeni koleksiyonunu tanıttı.

https://pazarlamasyon.com/pokemonun-25-yilina-ozel-levis-ile-is-birligi/

Levis'ın yeni Pride koleksiyonunun lansmanında, zamirler etrafında değişen kültürel diyaloglar araştırılıyor. Levi's LGBTQIA+ topluluğuna duyduğu saygıyı ''All Pronouns. All Love'' diyerek dile getiriyor. Kişilerin, zamirlerin ne olduğuna ne ifade ettiğine odaklanmadan sevmeyi amaçlıyor. Monster Children Creative, (They / Them) ve LGBTQIA + topluluğu ile birlikte geliştirilen kampanyada 3 genç kişisel deneyimlerini paylaşıyor. Gençler, doğru zamir kullanımını öğrenmenin önemini anlatıyor ve aşk, anlayış ve iyimserlik hikayelerini paylaşıyor.

Levi's koleksiyondan elde edilen net gelirin tamamını, önde gelen bir LGBTQIA + insan hakları kuruluşu olan Outright International'a bağışlayacağını açıkladı. Yıl boyunca yapılacak olan bağış, kar amacı gütmeyen şirketin çalışmalarını desteklemeye yardımcı olacak.

https://www.youtube.com/watch?v=RJxh2tK3TD4

Levi’s ayrıca bu yıl Avustralya’nın önde gelen LGBTQIA + topluluk eğitimcisi Minus18 ile bir Cinsiyet Kapsayıcı Dil Kılavuzu geliştirmek için işbirliği yaptığını açıkladı. Amaç, cinsiyet kapsayıcı dil kullanarak işyerlerinde, evlerde ve topluluklarda eşitlik yaratmaya yardımcı olmak.

Kariyer
Yemeksepeti'nden "Gel Al" hizmeti

Yemeksepeti yeni "Gel Al" hizmeti ile kullanıcılarına, seçtikleri adrese yakın üye restoranlardan sipariş vererek yemeklerini teslim alabilme fırsatı sunuyor.

Bunlar İlginizi Çekebilir