Levi's adını Beyoncé için değiştiriyor

Beyoncé'nin yeni şarkısı Levii's Jeans' in ardından marka, kendi ismini Levii's Jeans olarak paylaştı.

Beyoncé'nin son albümü Cowboy Carter' da dikkat çekici bir şarkı bulunuyor. Post Malone ile bir işbirliği olan Levii's Jeans muhtemelen Levi's markayı rahatsız etmemesi için bilinçli olarak yanlış yazılmış. Söz yazarları birinin kıvrımlarının kot pantolonla ne kadar güzel göründüğünü ve diğer kişinin o siluetin etrafına sarılan kişinin kendisi olmasını nasıl isteyebileceğini ayrıntılarıyla anlatan şarkının, marka tarafından müstehcen anılmaması istenmiş gibi görünüyor.

"Levii's kot pantolonum olmana izin vereceğim, böylece onu tüm gün boyunca tutabilirsin."

Şarkı piyasaya sürüldükten çok kısa bir süre sonraysa markanın herhangi bir rahatsızlığı olmadığı açıkça ortaya çıktı. Marka, sosyal medya hesabında logosunu şarkıya uygun bir şekilde" Levii's Jeans" olarak paylaştı. Çünkü Beyoncé markanıza bir "i" daha eklediğinde artık markanızda iki "i" var demektir. Ayrıca marka Beyoncé hayranlarının simgesi haline gelen arı emojisini de Instagram biyografisine ekledi. 

Tabii ki marka ismini bir anda değiştiriyor değil. Sadece anı değerlendirip Beyoncé hayranlarıyla bir etkileşim kuruyor. Ayrıca yapılan bu hamleyle markayla şarkı daha da uyuşmaya başlıyor.

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir