LC23'ten Spor Ayakkabı Giyen Koltuklar

Geçtiğimiz bir yılda hayatımıza giren kısıtlamalar yüzünden evde fazlasıyla vakit geçirmek durumunda kaldık. Bu yeni alışkanlıklara ayak uydurmaya çalışırken markalar, ev yaşamıyla ilgili her geçen gün farklı bir deneyimle karşımıza çıkıyorlar.

https://pazarlamasyon.com/luks-markalarin-arta-kalan-kumaslari-ile-canavar-ayagi-tasarimli-ayakkabi-uretildi/

Bunlardan bir yenisi de daha çok modern sokak giyimiyle tanınan İtalyan moda markası LC23'ten geldi. Koltuk tasarımına yeni bir soluk getiren LC23, alıştığımız koltuk ayaklarını spor ayakkabı giyebilen ayaklara dönüştürdü. LC23'ün çıkış noktası, istediğiniz zaman bu koltukların görünüşünü farklı spor ayakkabılarla değiştirebilmeniz ve sokak modasına evde de uyum sağlayabilmeniz. 

Koltuk, Polartec kumaşı ve köknar ağacından İtalya'da ve sınırlı sayıda üretildi. Ayrıca üzerinde renkli cepler de bulunuyor. Kimileri için son zamanlarda dışarıda giyemedikleri ayakkabılarını değerlendirmek açısından iyi bir fırsat olabilir gibi görünüyor. LC23'ün yeni modellerini tanıttığı Instagram gönderisine buradan ulaşabilirsiniz.

Kariyer
Burger King'den 911'i aramayı bıraktıracak reklam kampanyası

Ünlü fast-food zinciri Burger King, müşterilerinin geri bildirimlerine önem verdiğini göstermek için hazırladığı reklam kampanyasında müşterilerinin 911 konuşmalarının ses kayıtlarını kullandı.

Bunlar İlginizi Çekebilir