LaLiga'nın Sponsoru Budweiser'ın Yeni Kampanyasının Yüzü Sergio Ramos

İspanya’nın birinci ligi olan LaLiga ile global sponsorluk anlaşması imzalayan Budweiser, Real Madrid futbol takımının kaptanı Sergio Ramos'u reklam yüzü yaptı. Ramos’un yer aldığı reklam filmi futbol severler tarafından oldukça beğenildi.

Budweiser, İspanya’nın futbol “kral”larından biri olan Sergio Ramos’un Sevilla’da başlayan kariyerinin Dünya Kupası'ndaki ve Şampiyonlar Ligi’ndeki yükselişine ışık tutarak “Be A King” mesajını veriyor. Ramos’un dövmeleri başarısının ve tutkusunun sembolleri olarak sunuluyor ve futbol taraftarlarına istediklerini gerçekleştirmek için ilham veriyor.

https://www.youtube.com/watch?v=DNVPadzEwVI

Sergio Ramos bu kampanya ortaklığı ile ilgili; "Budweiser ile anlaşma yapmaktan memnunum. Hikayemi benzersiz bir şekilde tüm dünyaya anlatabilmeyi ve gençlere ilham vermeyi umuyorum ve elde etmek istedikleri şey için mücadele etmeleri gerektiğini göstermek istiyorum." dedi.

Budweiser Küresel Başkan Yardımcısı Steve Arkley ise konu ile ilgili neslin en büyük oyuncularından birisi ve aynı zamanda futbolun kralı olan Sergio Ramos ile olan yolculuklarından son derece memnun olduğunu dile getirdi.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir