KRPT Academy’den herkese açık ve ücretsiz Blockchain 101 eğitimleri

KRPT Academy bünyesinde gerçekleştirilen eğitimlerin üçüncüsü, katılımcıların kolaylıkla erişebileceği online bir platformda ve tamamen ücretsiz olarak düzenlenecek.

Uzmancoin tarafından hayata geçirilen Blockchain stüdyosu KRPT , Blockchain teknolojisi hakkında bilgi sahibi olmak isteyen her yaştan ve seviyeden kişilere yönelik eğitimler sunmaya devam ediyor. KRPT Academy bünyesinde gerçekleştirilen eğitimlerin üçüncüsü, katılımcıların kolaylıkla erişebileceği online bir platformda ve tamamen ücretsiz olarak düzenlenecek.

Eğitim, 22 Haziran Perşembe günü gerçekleştirilecek ve İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Blokzincir Teknolojileri ve İnovasyon Merkezi (İstanbul BTC) Kurucu Ortağı ve İş Geliştirme Koordinatörü Enes Özkan tarafından verilecek. Enes Özkan, uzun yıllardır Blockchain teknolojisi üzerinde çalışmalar yapmakta ve alanında önemli birikimlere sahip.

Eğitimde, katılımcılar Blockchain'in temel prensipleri hakkında detaylı bilgi edinecekler ve bu alanda uzmanlaşacaklar. Blockchain'in çalışma mantığı, dağıtık defter teknolojisi, kriptografi, blok zinciri oluşum süreci ve diğer temel kavramlar üzerinde durulacak. Ayrıca, Blockchain'in günlük hayatta nasıl kullanılabileceği, potansiyel faydaları ve gelecekteki uygulama alanları da ele alınacak.

Eğitim programı boyunca katılımcılar, interaktif sunumlar ve pratik örneklerle desteklenen bir öğrenme deneyimi yaşayacaklar. Eğitim sonunda katılımcılar, Blockchain teknolojisiyle ilgili araştırmalar yapabilme ve başlangıç ve orta seviye projeler geliştirebilme yeteneklerine sahip olacaklar. Bunların yanı sıra KRPT tarafından ücretsiz olarak verilecek NFT tabanlı bir katılım belgesi de alacaklar.

KRPT Academy'nin Blockchain 101 eğitimleri, sektöre ilgi duyan herkesin Blockchain teknolojisi hakkında bilgi edinme ve kariyerlerine bu alanda yeni bir yol çizme fırsatı sunuyor. Bu eğitimlerle, Blockchain'in gelecekteki potansiyeli hakkında daha fazla içgörü oluşturulması ve bu alanda yetkin uzmanların yetişmesi hedefleniyor. KRPT, Blockchain teknolojisinin gücünü herkesin kullanımına sunarak, daha geniş bir kitleye erişmeyi ve bu alanda farkındalığı artırmayı amaçlıyor.

Sınırlı kontenjan dolmadan başvuruları buradan yapabilirsiniz.

 

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir