Klavyeli BlackBerry Telefonlar 2021'de Geri Dönüyor

Bir zamanların tartışmasız en popüler telefonlarından biri olan BlackBerry geri dönüyor. İkonik tasarıma sadık kalınarak, yeni cep telefonunun da fiziksel bir klavyeye sahip olması planlanıyor. Ayrıca cihaz 5G bağlantısını destekleyecek ve Android işletim sistemiyle çalışacak.

Aslında telefonu Blackberry yapmayacak. Bunun yerine şirket, telefonun üretim haklarını Teksas merkezli OnwardMobility isimli şirkete sattı. Bu girişim ​​ayrıca, cihazın tasarımına ve üretimine yardımcı olacak Foxconn kuruluşu FIH Mobile ile iş birliğinde yürütülecek.

https://pazarlamasyon.com/blackberry-nostaljisi-turkiyeye-keyone-ile-geri-donuyor/

OnwardMobility Ceo'su Peter Franklin, "BlackBerry akıllı telefonları iletişimi, verileri ve gizliliği korumasıyla bilinir. Bu, OnwardMobility açısından BlackBerry ve FIH Mobile desteğiyle gelecek nesil 5G cihazlarını pazara sunmak için inanılmaz bir fırsat." açıklamasında bulundu. Yeni BlackBerry'nin özellikleri, tam olarak ne kadar güç tüketeceği ve fiyatı henüz belli değil ancak OnwardMobility telefonu 2021'de piyasaya sürmeyi hedefliyor.

BlackBerry telefonları geri getirmeyi deneyen ilk girişim bu değil. Aslında BlackBerry, 2016'da iki Android tabanlı kulaklıkla akıllı telefon işine girmeye çalıştı. 2017'nin sonlarında TCL, BlackBerry ile şirketin BlackBerry KeyOne adında başka bir Android destekli telefon oluşturmasını sağlayacak bir lisans anlaşması imzaladı. Ancak bu girişimler başarıyla sonuçlanmadı.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir