Kişisel Antrenörlük Yapan Yapay Zeka Destekli Egzersiz Cihazı

Kişiye özel spor eğitmenleri son dönemde oldukça popüler. Kişiye özel eğitmenler, yalnızca ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış spor düzeni ve rehberlik hizmeti sağlamakla kalmıyor aynı zamanda motivasyon sağlamaya da yardımcı oluyor. Ancak pandemi nedeniyle şu sıralar bir spor salonunda kişisel antrenör tutmak ve diğer insanlarla aynı ortamda spor yapmak pek iyi bir fikir gibi durmuyor. Bu nedenle Tempo Studio, bir egzersiz cihazı geliştirerek insanların evlerinden çıkmadan spor yapabilmeleri için kişiselleştirilmiş egzersiz hizmeti vermeye başladı.

https://pazarlamasyon.com/spor-salonlarinda-yeni-donem-bireysel-egzersiz-bolmeleri/

Şimdiye kadar oluşturulmuş en yenilikçi ve gelişmiş evde egzersiz çözümlerinden biri olan Tempo Studio en son teknolojiyi şık ve yerden tasarruf sağlayan bir tasarımla birleştirdi. Evden çıkmak zorunda kalmadan bir spor salonuna katılmanın tüm avantajlarını sunan fitness cihazı Tempo Studio, 42 inçlik HD dokunmatik ekrana, hoparlöre ve bir dizi birinci sınıf egzersiz ekipmanına sahip şövale şeklinde şık bir kabin.

Kabinin içinde bulunan ekipmanlar sayesinde ekstra bir spor aletine gerek kalmıyor. Kompakt özelliği sayesinde ise her yere taşınabiliyor. Evinizde mekik veya şınav çekebileceğiniz kadar bir alan Tempo Studio için yeterli.

Tempo Studio'da en iyi eğitmenler tarafından verilen canlı fitness dersleri sayesinde gerçek zamanlı geri bildirim alınabiliyor. Canlı dersler sırasında en ufak bir hata yapıldığında bile spor hocaları anında spor yapan kişiyi uyarıyor ve bilgilendiriyor.

Tempo Studio, "Vision" adlı hareket yakalama sistemi ve yapay zeka ile geliştirilmiş kızılötesi ışıklar sayesinde egzersiz yapan kişinin vücudunun durumunu ve kalp atış hızını izleyebiliyor. Kilo önerilerinde bulunup form analizi yapabiliyor.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir