Kiğılı'dan Çok Beğenilen 10 Kasım Reklamı; "Önümüzü Birlikte İlikleyelim"

Mustafa Kemal Atatürk'ün öldüğü gün olan 10 Kasım yaklaşınca markalar Cumhuriyet'in kurucusuna saygılarını göstermek için çeşitli iletişim çalışmaları yaparlar. Kiğılı'dan ise bilindik üzüntü belirtme yöntemlerini geride bırakarak çok dikkat çekici bir reklam filmi ile 10 Kasım'da saygılarını sunduğu bir reklam filmi geldi.

Dün yayınlanan bu reklam filmi sosyal medyada oldukça fazla paylaşıldı ve beğenildi. 15 saniye kadar süren reklam filminin kendisi kısa olsa da etkisi uzun sürüyor.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=Z1NV3O5x7nk

“Bazı insanlar vardır ki önünde düğme iliklenir” diyen Kiğılı, markası ne olursa olsun herkesin eski ceketlerini 10 Kasım'da bir saygı belirtisi olarak düğmelerini ilikleyebilmeleri için 9 Kasım'da ücretsiz dikeceklerini duyuruyor ve son olarak "Önümüzü Birlikte İlikleyelim" diyor.

Bir reklamda olması gereken her şeyi barındıran bu film şu ana kadarki en iyi 10 Kasım reklamlarından birisi. Hem kısa hem etkileyici hem de marka kullanıcılarına deneyim sunan bir etkinliğe yönlendirme yapıyor. Siz reklam hakkında ne düşünüyorsunuz, beğendiniz mi?

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir