Kiğılı Talks'un Üçüncü Buluşması 'New Discoveries Day' Temasıyla Gerçekleşecek

Fikirleriyle heyecan yaratanların buluştuğu Kiğılı Talks’un ilk iki buluşmasında birbirinden değerli konuşmacıları ve katılımcıları ağırlamıştık. 9 Ocak 2020'de Zorlu PSM Sky Lounge'da üçüncüsünü gerçekleştireceğimiz Kiğılı Talks'un bu seferki teması 'New Discoveries Day' olacak.

Yeni şeyleri keşfetmek adına hayatlarında yepyeni sayfalar, uzak denizlere yelken açanları ağırlayacağımız 'New Discoveries Day' kapsamında, yeni şeyleri ve kendimizi keşfetmenin heyecanına hep birlikte varacağız.

Amerika Patent Dairesi Başkanı Charles Duell'in "Artık yeni hiçbir şey yok. İcat edilebilecek her şey icat edildi." demesinin üzerine icat edilen ve keşfedilenleri düşündüğümüzde keşifler üzerine konuşacak daha pek çok şeyin olduğu aşikar...

Sizler de keşfetmenin sınırı olmadığını düşünüyorsanız 9 Ocak 2020'de gerçekleşecek Accenture Dijital İş Entegrasyonu Yöneticisi Olcayto Cengiz ve SAP Ortadoğu Pazarlama Direktörü Erdem Aksakal'ın konuşmacı olacağı 'New Discoveries Day'e kaydınızı ücretsiz olarak buradan oluşturabilirsiniz.

Daha Önceki Buluşmalarda Neler Olmuştu?

Kiğılı Talks'un 15 Ekim'de “New Generation Publishers Day” temasıyla gerçekleşen ilk buluşması iki oturumda düzenlenmişti. Etkinliğin ilk oturumunda konuşmacı olarak yer alan FutureBright Yönetici Ortak Akan Abdula, reklam ve pazarlama dünyasının bilinmeyenlerini anlatarak  tüketici tutum ve davranışlarını ele alırken; ikinci konuşmacı Trend Avcısı M.Serdar Kuzuloğlu ise, kariyer yolculuğunda ilham veren hikayeleriyle başladığı konuşmasına dijital pazarlama, teknoloji ve trendlere ilişkin aydınlatıcı bilgiler paylaşarak devam ederek günü bitirmişti.

https://www.youtube.com/watch?v=ZrS9vHV5Sf4

Yine iki oturumda gerçekleşen Entrepreneurship Day’in ilk oturumunda birbirinden değerli 3 girişimci Netlog Başkan Yardımcısı Gökalp Çak, Blueground Kurucu Ortağı Kurtuluş Cumhur Korkmaz ve  iyzico’nun CEO’su/kurucusu Barbaros Özbuğutu, Pazarlamasyon CEO’su/kurucusu Necip Murat moderatörlüğünde bir panel gerçekleştirdik. İkinci oturumda ise sahnede konuşmacı ve yazar Bora Özkent’i ağırladık.

https://www.youtube.com/watch?v=222qqV4LC5k
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir