Kiğılı Talks'un İkinci Sezonu Başlıyor!

Fikirleriyle heyecan yaratanların buluştuğu Kiğılı Talks'un ilk sezonununda birbirinden değerli konukları Zorlu PSM'de ağırlamıştık. Oldukça rağbet gören ve katılımcıların beğenisiyle sonuçlanan ilk sezonun ardından Kiğılı Talks, Before & After isimli ikinci sezonuyla kaldığı yerden devam ediyor.

Kiğılı Talks'un ilk sezonunda Serdar Kuzuloğlu, Akan Abdulla, Gökalp Çak, Kurtuluş Cumhur Korkmaz, Barbaros Özbuğutu, Selen Kocabaş, Murat Yeşildere, Şerif Kaynar Erdem Aksakal, Olcayto Cengiz, Ergün güler ve Tuna Canatar'ı ağırlamıştık.

Kiğılı Talks'un ikinci sezonu, ülkemizde ve dünya genelinde süregelen pandemi nedeniyle katılımcılarıyla online olarak buluşacak. Bu sezon, yepyeni bir çalışma düzenine giren beyaz yakalıları entelektüel olarak beslemeye ve ortak bir paydada buluşturmaya devam ediyoruz.

Pandemiyi ve buna bağlı iş dünyasına etki eden faktörleri yine birbirinden değerli, alanlarında profesyonel isimler ile konuşuyor olacağız.

Kiğılı Talks'un ikinci sezonunun ilk bölümü 9 Haziran'da gerçekleşecek. Before & After sezonumuz 9 Haziran'dan itibaren her hafta bir bölüm olmak üzere toplamda 6 bölümden oluşuyor.

Sezonun tüm bölümleri online olarak Kiğılı'nın Instagram ve YouTube hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Ayrıntılı bilgi almak ve takipte kalmak için kigilitalks.com'u ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir