Kiğılı Talks’un Dördüncü Buluşması 'New Generation HR Day' Temasıyla Gerçekleşecek

Fikirleriyle heyecan yaratanların buluştuğu Kiğılı Talks'un ilk sezonu tüm heyecanıyla devam ediyor. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz üç güzel buluşmanın ardından 4 Şubat'ta gerçekleşecek dördüncü Kiğılı Talks'un teması 'New Generation HR Day' olacak.

Değişim ve teknoloji günümüzde kendisini tüm alanlarda hiç olmadığı kadar yoğun ve hızlı hissettiriyor. İlk buluşmamız 'New Generation Publishers Day'de bu durumun yayıncı ayağını incelerken üçüncü buluşmamız ‘New Discoveries Day’de de çağın insanlara sunduğu ayrıcalıklardan ve fırsatlardan bahsetmiştik. HR dünyasında da artık hiçbir şey eskisi gibi değil. Bu yeni dünyayı inşa eden liderleri 'New Generation HR Day'de ağırlayacağız.

İşe alımları yapay zekaların gerçekleştirebileceği yönündeki gelişmelerden tutun, çalışanlara yeni deneyimler sunmak isteyen yeni nesil insan kaynakları stratejilerine kadar pek çok merak edileni konuşacağız.

Siz de 'New Generation HR Day'de yerinizi ayırtmak istiyorsanız kaydınızı hemen buradan gerçekleştirebilirsiniz.

*Etkinliğimiz ücretsiz olduğu için kontenjan sınırlı sayıdadır.

Daha Önceki Buluşmalarda Neler Olmuştu?

Bugüne kadar birbirinden değerli konuşmacıları Kığılı Talks sahnesinde ağırlarken, neşeli, heyecanlı, umutlu, hevesli dinleyicilerimizi de Zorlu PSM Sky Lounge salonunda ağırladık.

Kiğılı Talks’un 15 Ekim’de “New Generation Publishers Day” temasıyla gerçekleşen ilk buluşmasında FutureBright Yönetici Ortak Akan Abdula, ve Trend Avcısı M.Serdar Kuzuloğlu'nu ağırlamıştık.

İkinci buluşmamız Entrepreneurship Day’in ilk oturumunda birbirinden değerli 3 girişimci Netlog Başkan Yardımcısı Gökalp Çak, Blueground Kurucu Ortağı Kurtuluş Cumhur Korkmaz ve iyzico’nun CEO’su/kurucusu Barbaros Özbuğutu, Pazarlamasyon CEO’su/kurucusu Necip Murat moderatörlüğünde bir panel gerçekleştirdik. İkinci oturumda ise sahnede konuşmacı ve yazar Bora Özkent’i ağırladık.

Üçüncü Kiğılı Talks buluşması ‘New Discoveries Day’de ise, Kiğılı Talks sahnesinde konuşma yapmak üzere uzaklardan gelen Accenture Dijital İş Entegrasyonu Yöneticisi Olcayto Cengiz‘i ve SAP Ortadoğu Pazarlama Direktörü, Yazar ve Akademisyen Erdem Aksakal’ı konuk ettik.

'New Generation HR Day' kapsamında; Akiş GYO & Multinet Up Bağımsız YK Üyesi - Mentoro Platformu Partner'ı Selen Kocabaş'ı, Korn Ferry Başkanı Şerif Kaynar'ı ve Egon Zehnder Kıdemli Ortağı Murat Yeşildere'yi 4 Şubat 2020'de Zorlu PSM Sky Lounge'da ağırlıyor olacağız.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir