Kiğılı Talks'un Beşinci Buluşması 'Corporate Success Day' Teması ile Gerçekleşecek

Fikirleriyle heyecan yaratanların buluştuğu Kiğılı Talks’un ilk sezonu tüm heyecanıyla devam ediyor. Kiğılı Talks'un beşinci buluşması 'Corporate Success Day' teması ile 3 Mart 2020'de Zorlu PSM Sky Lounge'da gerçekleşecek.

Kurumsal yaşamın bireysel olarak hayatımızın çok büyük bir çoğunluğunu kapladığı bir çağda yaşıyoruz. Kariyer ve kurumsal olarak başarı pek çok kişi için en önemli amaç haline geliyor ve bir müddet sonra herkes kalıplaşmış değerler üzerinden aynı yollarda yürümeye başlıyor.

Kurumsal hayatın meydan okumalarına karşı yaratıcı çözümler üreterek iş dünyasına örnek olan liderleri 3 Mart 2020'de Kiğılı Talks sahnesinde ağırlıyoruz.

Siz de ‘Corporate Success Day’de yerinizi ayırtmak istiyorsanız kaydınızı hemen buradan gerçekleştirebilirsiniz.

*Etkinliğimiz ücretsiz olduğu için kontenjan sınırlı sayıdadır.

Daha Önceki Buluşmalarda Neler Olmuştu?

Bugüne kadar birbirinden değerli konuşmacıları Kığılı Talks sahnesinde Akan Abdula, Serdar Kuzuloğlu, Gökalp Çak, Kurtuluş Cumhur Korkmaz, Barbaros Özbuğutu, Bora Özkent, Olcayto Cengiz, Erdem Aksakal, Şerif Kaynar, Murat Yeşildere ve Selen Kocabaş'ı konuk ederken; neşeli, heyecanlı, umutlu, hevesli dinleyicilerimizi de Zorlu PSM Sky Lounge salonunda ağırladık.

Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir