Kiğılı Talks'un 4. Buluşması 'New Generation HR Day' Nasıl Geçti?

Fikirleriyle heyecan yaratanların buluştuğu Kiğılı Talks'un dördüncüsü 'New Generation HR Day' 4 Şubat'ta Zorlu PSM Sky Lounge'da gerçekleşti!

'New Generation HR Day'de Akiş GYO & Multinet Up Bağımsız YK Üyesi – Mentoro Platformu Partner’ı Selen Kocabaş'ı, Korn Ferry Başkanı Şerif Kaynar'ı ve Egon Zehnder Kıdemli Ortağı Murat Yeşildere'yi Kiğılı Talks sahnesinde ağırladık.

Birbirinden değerli ve tecrübeli üç isim HR'ın bugünkü ve geçmişteki durumundan, insan ilişkilerinin ve network’ün öneminden güzel örnekler ile bahseden konuşmacılarımız panel şeklinde gerçekleşen tek oturumda buluştu.

https://vimeo.com/389944341/b61cf78498

Daha Önce Neler Olmuştu?

Serdar Kuzuloğlu ve Akan Abdula’yı ağırladığımız ilk buluşma ‘New Gen Publishers Day’ 15 Ekim’de yine Zorlu PSM’de gerçekleşmişti.

Kiğılı Talks’un ikinci buluşması Entrepreneurship Day ise yine iki oturumda gerçekleşmişti. İlk oturumunda birbirinden değerli 3 girişimci Netlog Başkan Yardımcısı Gökalp Çak, Blueground Kurucu Ortağı Kurtuluş Cumhur Korkmaz ve  iyzico’nun CEO’su/kurucusu Barbaros Özbuğutu, Pazarlamasyon CEO’su/kurucusu Necip Murat moderatörlüğünde bir panel gerçekleştirmiştik. İkinci oturumda ise sahnede konuşmacı ve yazar Bora Özkent’i ağırladık.

Üçüncü buluşmamız ‘New Discoveries Day’de, Kiğılı Talks sahnesinde konuşma yapmak üzere uzaklardan gelen Accenture Dijital İş Entegrasyonu Yöneticisi Olcayto Cengiz‘i ve SAP Ortadoğu Pazarlama Direktörü, Yazar ve Akademisyen Erdem Aksakal’ı konuk ettik.

Yeni buluşmaları takip etmek ve sınırlı sayıdaki kontenjanlarda yerinizi ayırtmak için Kiğılı Talks‘u takipte kalın!

Kariyer
Sosyal Medyayı Kadınlar mı, Erkekler mi Daha Etkin Kullanıyor?

Geçtiğimiz günlerde onuncu yılını tamamlayan Facebook’un  bugün 1,23 milyar aylık aktif kullanıcısı mevcut. Dünya çapında 37 ofis ve 6 binden fazla da [...]

Bunlar İlginizi Çekebilir